افزایش توان توزیع آب در روستاهای شهرستان مرزی سرخس

به گفته مدیر امور آب و فاضلاب سرخس با شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز روزانه 200مترمکعب آب به توان توزیع در 13 روستای شهرستان مرزی سرخس افزوده شد. امیر پور وحدتی گفت: این تعداد انشعاب در دهستان خانگیران شامل روستاهای حاجی مدد، خداداد، شکراله، چاله زرد ، گلزار ، دق بهلول ، آبمال ، مزیان […]

به گفته مدیر امور آب و فاضلاب سرخس با شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز روزانه 200مترمکعب آب به توان توزیع در 13 روستای شهرستان مرزی سرخس افزوده شد.
امیر پور وحدتی گفت: این تعداد انشعاب در دهستان خانگیران شامل روستاهای حاجی مدد، خداداد، شکراله، چاله زرد ، گلزار ، دق بهلول ، آبمال ، مزیان ، گنبدلی ، نوبنیاد، الله نظر ، قطار چاه و اسلام قلعه شناسایی و قطع شد.
پور وحدتی همچنین از رفع مشکل آب سه و 300 خانوار در این شهرستان در پی اجرای طرح یک پارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی خبرداد و اظهار داشت: در نتیجه استفاده از امکانات و توان فنی اجرایی امور آبفا، کم آبی دهستان سرخس با 8 روستای تحت پوشش شامل و سه هزارو97 خانوار و با طراحی مجدد و ایجاد کلکتور در خط انتقال روستای قوش عظیم کمبود فشارآب بخش بالا دست روستا با جمعیت 200 خانوار رفع شد.
وی بر ادامه شناسایی و جمع آوری انشعاب غیرمجاز با کاربری های مختلف در شهرستان و هشدار به متخلفان از همکاری دادستانی و نیروی انتظامی در برخورد با تخلفات حوزه آب شرب در شهرستان تقدیر کرد.