افزایش اعتبارات علاج بخشی سد وشمگیر در سال ۱۴۰۰

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با حاج آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا با تشکر از صبوری و متانت و همراهی همیشگی ایشان اظهار کرد: طبق آنچه از جداول غیر رسمی بودجه ۱۴۰۰ برمی آید وضعیت برخی از طرح های شرکت آب منطقه ای استان نسبت به سال گذشته بهتر شده است. به […]

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با حاج آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا با تشکر از صبوری و متانت و همراهی همیشگی ایشان اظهار کرد: طبق آنچه از جداول غیر رسمی بودجه ۱۴۰۰ برمی آید وضعیت برخی از طرح های شرکت آب منطقه ای استان نسبت به سال گذشته بهتر شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان ، مهندس سید محسن حسینی در دیدار با حاج آخوند میرزاعلی به مناسبت آغاز سال نو اظهار کرد: در علاج بخشی سد وشمگیر سال گذشته ۴ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته بود اما در سال جاری این اعتبار به ۱۴ میلیارد تومان رسیده است که می توانیم اقدامات موثرتری انجام دهیم.
وی بیان کرد: احداث کانال قرنجیک ، احداث سدآقدکش و کانال بندولی و.. همه در جهت این است که بتوانیم قبل از رسیدن سیل به آق قلا آن را مهار کرد.
امام جمعه شهرستان آق قلا نیز در این دیدار با بیان اینکه مردم ترکمن به سادات ارادت خاصی دارند، اظهار کرد: از زحمات حضرتعالی چه در زمان سیل وچه در حال حاضر به ویژه در راه اندازی اداره جدید شهرستان آق قلا و گمیشان تشکر می کنیم چرا که مردم شهرستان می توانند خدمات بخش آب را با سرعت بیشتری دریافت نمایند.
حاج آخوند میرزاعلی اظهار کرد: سدآقدکش بری منطقه آق قلا هم برای کشاورزی و هم صنعت و هم کنترل و انحراف سیلاب یک نعمت است که امیدواریم با پیگیری حضرتعالی در افتتاح آن تسریع شود.
وی بیان کرد: سیل اگر چه برای شهرستان خساراتی به همراه داشت اما منشا اخوت و همدلی و اتحاد شیعه و سنی در منطقه شد و امیدوار هستیم واز این بابت شاکرخداند هستیم.