افتتاح ۷ پروژه برقی در استان گیلان

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان، از افتتاح و بهره برداری ۷ پروژه در قالب پویش فراگیر الف ب ایران در استان گیلان خبر داد. « بهمن داراب زاده » مدیر عامل  شرکت برق منطقه ای گیلان به مناسبت روز خبرنگار، ضمن دیدار با مدیرکل صدا وسیمای […]

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان، از افتتاح و بهره برداری ۷ پروژه در قالب پویش فراگیر الف ب ایران در استان گیلان خبر داد.

« بهمن داراب زاده » مدیر عامل  شرکت برق منطقه ای گیلان به مناسبت روز خبرنگار، ضمن دیدار با مدیرکل صدا وسیمای مرکز گیلان و خبرنگاران آن مرکز و قدردانی از زحمات ایشان، گفت: وضعیت صنعت برق کشور از لحاظ تولید، انتقال ،توزیع و مصرف از آغاز تابستان به صورت آنلاین توسط مقام عالی وزارت نیرو ، مدیران عامل شرکت توانیر و شرکت های زیر مجموعه توانیر مورد پایش قرار می گیرد.
وی افزود: نتیجه این پایش ها و عملکرد، به شکر خدا این بود که در تابستان سال جاری هیچ گونه خاموشی برنامه ریزی شده در استان گیلان نداشته باشیم و انشاء ا… با همکاری مردم در زمینه استفاده بهینه از انرژی برق ، تابستان امسال را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
داراب زاده با اشاره به پویش فراگیر الف ب ایران گفت: در قالب این پویش در سال گذشته ۲۲۷ پروژه به ارزش ۳۳ هزار میلیارد تومان در زمینه آب و برق در استان های کشور و از جمله استان گیلان، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی افزود: پویش فراگیر الف ب ایران با همان قوت در سال جاری نیز  با ۲۵۰ طرح به ارزش ۵۰ هزار میلیارد تومان اجرا می شود و تا امروز که چهاردهمین هفته از پویش را سپری کرده ایم نیز شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های بزرگی در سطح کشور بودیم. در قالب این پویش ، انشاءا… شاهد افتتاح و بهره برداری از ۷ پروژه در سال جاری در استان گیلان خواهیم بود.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با بیان اینکه هیچ عملکرد و فعالیتی بدون اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نمی تواند آن طور که بایسته و شایسته است روح امید، تکاپو و حرکت را در جامعه زنده نگه دارد، گفت: کار تولید برق با کار شما خبرنگاران محترم وجه تشابه جالبی دارد. همچنان که برق قابل ذخیره کردن نیست و تولید و مصرف آن به صورت همزمان است، تولید خبر نیز چنانچه با تاخیر مواجه بشود آن ارزش خبری اولیه را نخواهد داشت.
وی افزود: انشاءا… این وجه تشابه به درک متقابل و فهم مشترک بیش از پیش منجر شود تا با همکاری شما خبرنگاران بتوانیم ملت شریف ایران را با خودمان همراه کنیم تا با استفاده هوشمندانه از انرژی برق شاهد هیچ گونه خاموشی در سطح استان نباشیم.
«محمد باقر باقر زاده» مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان، گفت: صداوسیمای مرکز گیلان به مانند گذشته آماده هرگونه همکاری در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی است و امیدوارم این تعامل دوسویه استمرار داشته باشد.