افتتاح 17پروژه برق رسانی در شمال استان کرمان

به مناسبت هفته دولت، 17پروژه برق رسانی در نقاط مختلف شمال استان کرمان با صرف اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. محمدسلیمانی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت برای افزایش قابلیت اطمینان شبکه و تقویت ولتاژ در برخی مناطق، از اول امسال تا کنون […]

به مناسبت هفته دولت، 17پروژه برق رسانی در نقاط مختلف شمال استان کرمان با صرف اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

محمدسلیمانی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت برای افزایش قابلیت اطمینان شبکه و تقویت ولتاژ در برخی مناطق، از اول امسال تا کنون 170میلیارد تومان پروژه در بخش توسعه و اصلاح شبکه تامین اعتبار و درحال اجرااست.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در ادامه به پروژه های برق رسانی به روستاهای فاقد برق نیز اشاره و اضافه کرد: عملیات برق رسانی به هفت روستای بدون برق شمال استان با سرمایه گذاری بیش از 50 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت آغاز می گردد و زمینه برخورداری بیش از 60 خانوار روستایی از نعمت برق پایدار را فراهم خواهد کرد.
سلیمانی یادآورشد: از ابتدای سال تاکنون بیش از 3هزار دستگاه چراغ روشنایی معابر در شمال استان با اعتبار بالغ بر 3میلیارد تومان نیز نصب و به بهره برداری رسیده است.