افتتاح و کلنگ زنی ۲۰پروژه شرکت آبفای کاشان به ارزش ۴۴۸۳ میلیارد ریال

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان از افتتاح و کلنگ زنی 20 پروژه این شرکت به ارزش 4.483 میلیارد ریال همزمان با آغاز دهه فجر خبر داد.

به گزارش برقاب:  افتتاح و کلنگ زنی ۲۰پروژه شرکت آبفای کاشان به ارزش ۴۴۸۳ میلیارد ریال . محمدرضا اسدی گفت: به مناسبت دهه فجر ۱۵ پروژه روستایی با هزینه‌ای بالغ بر ۳۴۵ میلیارد ریال در مناطق مختلف دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل در خصوص افتتاح و کلنگ زنی ۲۰پروژه به بهره برداری می‌رسد که تامین آب پایدار، ارتقاء کیفیت آب، هوشمندسازی تاسیسات و حفاظت فیزیکی از مجموعه‌های تحت مدیریت آبفا، از اهداف آبفا در اجرای این پروژه‌ها بوده است.
وی افزود: با توجه به اهمیت مصرف بهینه منابع موجود، بخش قابل توجهی از این طرح‌ها و پروژه‌های روستایی، مربوط به اصلاح شبکه‌های فرسوده است، تا با این وسیله بتوانیم مانع هدر رفت آب شویم.
اسدی گفت: پنج پروژه شهری در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل به بهره‌برداری می‌رسند که هزینه اجرایی این پروژه حدود ۱۳۸ میلیارد ریال است و تمامی این پروژه‌ها از منابع اعتبارات ملی و استانی تامین شده‌اند.
مدیرعامل شرکت آبفای کاشان از پروژه فاضلاب نوش آباد به عنوان مهمترین پروژه زیست‌محیطی در شهرستان آران و بیدگل نام برد و از کلنگ‌زنی فاز دوم این پروژه در دهه فجر خبر داد.
وی در مورد هزینه اجرایی کل پروژه فاضلاب نوش آباد گفت: هزینه اجرای این پروژه حدود ۴۰۰۰ میلیارد ریال تخمین زده شده است و اعتبار آن از محل تسهیلات ماده ۵۶ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقرارت مالی دولت است.
اسدی گفت: تمامی این پروژه‌ها، در راستای توسعه و بهبود شبکه آب و فاضلاب در مناطق مختلف و با هدف تحقق دولت کار و فعالیت، در بخش آب و فاضلاب درحال پیگیری است.