اطلاع از خاموشی ها با اپلیکیشن برق من

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: مشترکین برق می توانند قطعی برق مناطق خود را از اپلیکیشن برق من مشاهده نمایند . هاجر عبدی افزود: این قابلیت در اپلیکیشن برق من وجود دارد که مشترکین برای اطلاع از خاموشی های جاری و با برنامه همان روز با مراجعه به این برنامه و در […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: مشترکین برق می توانند قطعی برق مناطق خود را از اپلیکیشن برق من مشاهده نمایند .

هاجر عبدی افزود: این قابلیت در اپلیکیشن برق من وجود دارد که مشترکین برای اطلاع از خاموشی های جاری و با برنامه همان روز با مراجعه به این برنامه و در قسمت خاموشی های من، برنامه خاموشی مناطق محل سکونت خود را مشاهده نمایند.

مهندس عبدی اضافه کرد: مشترکین می توانند این اپلیکیشن را از برنامه بازار و یا سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان دریافت و بر روی تلفن های همراه خود نصب نمایند .
وی گفت: اپلیکیشن برق من علاوه بر قابلیت هایی مانند ارائه خدمات غیرحضوری فروش انشعاب ، مشاهده و پرداخت صورتحساب برق به متقاضیان و مشترکین، این امکان را فراهم نموده تا مشترکین خاموشی های جاری مناطق و طبق برنامه در ساعات آینده همان روز را مشاهده نمایند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق در ادامه گفت: بار مصرفی در بخش توزیع برق استان، از ۲ هزار مگاوات فراتر رفته و از سقف مصرف تعیین شده برای استان عبور کرده است. باتوجه به پیوسته بودن شبکه تولید و توزیع برق در کشور، کاهش تولید نیروگاههای برقابی، تامین برق در سراسر کشور را باچالش مواجه ساخته است. استان هرمزگان نیز بخاطر استفاده زودهنگام مشترکین از لوازم سرمایشی تحث تاثیر کمبود تولید برق قرار گرفته است.

مهندس عبدی افزود: ساعات ۱۳ تا ۱۷ در فصل تابستان ساعات حیاتی در تامین برق است در صورتیکه مشترکان لوازم برقی غیرضرور را دراین ساعات خاموش یا استفاده از آنها را به ساعاتی غیر از اوقات اوج بار منتقل نمایند ،بار شبکه برق تا حد زیادی کاهش یافته و از ناپایداری در شبکه توزیع برق جلوگیری می شود.