اصلاح و توسعه شبکه آب و فاضلاب روانسر

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: برای اصلاح و توسعه شبکه های آب و فاضلاب در این شهرستان در هفت سال گذشته 160 میلیارد ریال هزینه شده است. غفار صالحی افزود: این اعتبار برای اصلاح و توسعه 12 کیلومتر شبکه آب و 20 کیلومتر شبکه فاضلاب در سطح شهرستان هزینه شده است. وی […]

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: برای اصلاح و توسعه شبکه های آب و فاضلاب در این شهرستان در هفت سال گذشته 160 میلیارد ریال هزینه شده است.

غفار صالحی افزود: این اعتبار برای اصلاح و توسعه 12 کیلومتر شبکه آب و 20 کیلومتر شبکه فاضلاب در سطح شهرستان هزینه شده است.

وی از ساخت مخزن 140 مترمکعبی محله قشلاق شهر شاهو با اعتبار 3 میلیارد ریال خبر داد و اظهار کرد: عملیات ساخت مخزن2 هزار مترمکعبی این شهر نیز 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون 40 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر ادامه داد: عملیات ساخت تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان با پیشرفت 52 درصد در حال اجرا است .

صالحی اضافه کرد: اجرای 11 پروژه آبرسانی به روستاها و ساخت 5 باب مخزن ذخیره آب از دیگر اقداماتی است که از ابتدای دولت تدبیرو امید در روستاهای این شهرستان انجام شده است.

وی گفت: عملیات بازسازی ایستگاه پمپاژ آب سراب روانسر برای مواقع اضطراری و بحرانی با اعتبار ۷ میلیارد ریال در دستور کار گرفته و در مراحل پایانی کار قرار دارد.