اصلاح و بهینه سازی شبکه ۲۰ کیلوولت روستای طرود

مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود از اجرای “رزمایش خدمت متعالی” برای اصلاح و بهینه سازی شبکه و تاسیسات توزیع برق مسیر فیدر روستای طرود خبر داد. جمال فرخ زاده گفت: به دلیل برخورد صاعقه بر روی خط فشار متوسط هوایی طرود، موجب معیوب شدن تجهیزات از جمله تعدادی مقره کششی این خط گردیده که با […]

مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود از اجرای “رزمایش خدمت متعالی” برای اصلاح و بهینه سازی شبکه و تاسیسات توزیع برق مسیر فیدر روستای طرود خبر داد.

جمال فرخ زاده گفت: به دلیل برخورد صاعقه بر روی خط فشار متوسط هوایی طرود، موجب معیوب شدن تجهیزات از جمله تعدادی مقره کششی این خط گردیده که با اجرای این طرح جهادی ضربتی، اشکالات حادث شده برطرف شد.

وی با اشاره به این که با بسیج نیروی انسانی و تجمیع امکانات و تجهیزات، این رزمایش عملیاتی گردید افزود: ۵۰ نفر از نیروهای زبده و متبحر در قالب هشت اکیپ اجرایی، با بهره گیری از ۱۹ دستگاه خودروی عملیاتی و سنگین، سناریوی طراحی شده را به نحو شایسته‌ای به انجام رساندند.

وی اضافه کرد: عملیات تعمیر، سرویس و آچارکشی ۲۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط و تجهیزات منصوبه “مسیر فرعی پیرمردان تا روستای طرود” انجام گردیده و ۱۵۰ جفت مقره بشقابی هم تعویض شد.

فرخ زاده تصریح کرد: کلیه اقدامات مورد اشاره ظرف پنج ساعت به اجرا در آمده و چنانچه این مهم قرار باشد به صورت عادی انجام شود، بیش از هفت روز کاری زمان نیاز داشته و بهبود بهره وری و رضایت مندی مشترکان با کمترین حجم خاموشی، از ویژگی های بارز برگزاری چنین برنامه‌های تجمیعی محسوب می شود.