اصلاح و بازسازی۴۵۰۰ متر از شبکه و خطوط انتقال آبرسانی در چند شهر و روستای لارستان

۴۳۰۰ متر لوله گذاری در پروژه ی اصلاح و بازسازی شبکه ی آبرسانی و خطوط انتقال چند شهر و روستا در شهرستان لارستان اجرا شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، عملیات اجرایی پروژه اصلاح و بازسازی بیش از ۲۱۰۰ متر از شبکه های توزیع و خطوط انتقال آب شرب مردم ۱۲ شهر و روستای این شهرستان، از جمله روستاهای کورده، کهن برهان، علی آباد مرکزی، شتوان، بلغان، علی آباد بیرم و حسین آباد بیرم، با استفاده از لوله های پلی اتیلن در اقطار ۶۳، ۷۵، ۹۰، ۱۱۰،۱۶۰ میلیمتر  پایان یافت که این پروژه با اتمام عملیات اجرا، در مدار بهره برداری قرار گرفت.

بنابر این گزارش در حوزه ی شهری نیز ۲۴۰۰ متر شبکه توزیع آب شرب در شهرهای لار، جویم،  دهکویه، عمادشهر و لطیفی شهرستان لارستان با استفاده از لوله های پلی اتیلن در اقطار  ۶۳، ۱۱۰، ۹۰، ۷۵ اجرا گردید که با بهره برداری از این پروژه ها  جمعیتی برابر با ۱۵۰۰۰ نفر برابر با  ۴۰۰۰ خانوار از مزایای آن بهره مند شدند.

همین گزارش می افزاید: سید عبدالمهدی میرپور مدیر امور آبفا شهرستان لارستان در خصوص آثار مثبت اجرای این پروژه ها، با اشاره به بهبود فشار آب و کاهش هدر رفت گفت: با اجرای این عملیات ضمن ارتقای خدمات، شاهد جلب رضایت مشترکان از وضعیت آبرسانی نیز بوده ایم.