اصلاح وبهینه سازی شبکه فشارمتوسط هوایی فیدرایج

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان سرخه از اجرای پروژه بهینه سازی شبکه فشار متوسط هوایی فیدر ایج مربوط به محدوده روستای لاسجرد، در قالب رزمایش خدمت متعالی خبر داد. عباس ربیعی بیان داشت: این رزمایش با مشارکت 15 نفر نیروهای اجرائی از مدیریت توزیع برق شهرستان های سمنان و سرخه با بهره گیری از خودروهای […]

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان سرخه از اجرای پروژه بهینه سازی شبکه فشار متوسط هوایی فیدر ایج مربوط به محدوده روستای لاسجرد، در قالب رزمایش خدمت متعالی خبر داد.

عباس ربیعی بیان داشت: این رزمایش با مشارکت 15 نفر نیروهای اجرائی از مدیریت توزیع برق شهرستان های سمنان و سرخه با بهره گیری از خودروهای عملیاتی و سنگین به انجام رسیده است.

وی تصریح کرد: تعویض ۱۶ راس تیری و ۱۴ عددمیل مقره با برکناری میله مقره کوتاه ونصب میل مقره بلند، سرویس و روپوشدارنمودن ارتباط های شبکه به همراه کاورینگ پنج ایستگاه هوایی توزیع برق، سرویس وآچارکشی 10 هزار مترشبکه20 کیلوولت، شاخه زنی اشجاردرگیربا شبکه،تغییرآرایش خطوط فشارمتوسط هوایی درچند نقطه و رفـع حریم به همراه رفع نقاط خطرآفرین شبکه، از جملـه اقـدامات انجام شده در این رزمـایش به شمـار می روند.

وی همچنین اضافه کرد: کاهش خاموشی های ناخواسته، کم شدن تلفات انرژی الکتریکی، بالابردن قابلیت مانور شبکه و افزایش رضایت مشترکین، به عنوان مهم ترین اهداف این طرح جهادی-ضربتی محسوب می گردند.

ربیعی یادآور شد: در صورتی که فعالیت های ذکر شده در حالت عادی انجام شود، پنج روز کاری زمان نیاز داشته و با تجمیع گروه های عملیاتی و بهره گیری از امکانات و تجهیزات مورد نیاز ، ظرف شش ساعت فعالیت های مورد اشاره اجرائی شده است.

 

قدردانی مدیرکل روابط عمومی توانیر از شرکت توزیع برق استان سمنان

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر، از تلاش و زحمات همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان برای اجرای شایسته برنامه های هفته صرفه جویی تقدیر نمود.

ابوذر صالحی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران”توانیر” در تقدیرنامه ارسالی خطاب به ابوالفضل همتی مدیرروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان آورده است: “باعنایت به برنامه ریزی منسجم و برگزاری مطلوب برنامه های فرهنگی، آگاه سازی و اطلاع رسانی هفته صرفه جویی و مدیریت مصرف آب و برق که در هفته اول تیرماه به صورت یکپارچه و هماهنگ از سوی مجموعه صنعت برق کشور انجام شد، از مساعی و تلاش های همکاران روابط عمومی و دست اندرکاران ذی ربط تشکر و قدردانی می گردد.”

گفتنی است: تشکیل جلسه شورای عالی فرهنگی تبلیغی مدیریت مصرف برای برنامه ریزی و اجرای برنامه ها در هفته مذکور، اطلاع رسانی لازم از طریق رسانه های جمعی، حضور مدیران و کارشناسان در برنامه های صدا و سیما، برگزاری مسابقات فرهنگی، تجلیل از مشترکان کم مصرف برق خانگی و مشترکین صنعتی همکار سال گذشته در امر پیک سائی، تهیه انیمیشن و موشن گرافی های آموزشی، راه اندازی پویش اجتماعی ” هر اشتراک برق، یک نیروگاه مجازی” و ارائه پیام های آموزشی در راستای این حرکت فرهنگی و هماهنگی برای تبیین موضوع صرفه جویی از طریق تریبون مقدس نماز جمعه از سوی ائمه جمعه استان، به عنوان مهم ترین اقدامات این شرکت در هفته مدیریت مصرف به شمار می رود.