اصلاح شبکه و تعمیر مخزن آب در رامهرمز

مدیر آبفا منطقه رامهرمز گفت: ۶۵ مورد تعمیرات تعویض و اصلاح شبکه و تعمیر مخزن آب در این شهرستان صورت گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا اسکندری اذعان داشت: ۶۵ مورد تعمیرات و توسعه شبکه و تعویض و اصلاح شبکه و تعمیر مخزن آب و تعمیر موتور دیزل آبرسانی در بخش روستایی این شهرستان […]

مدیر آبفا منطقه رامهرمز گفت: ۶۵ مورد تعمیرات تعویض و اصلاح شبکه و تعمیر مخزن آب در این شهرستان صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا اسکندری اذعان داشت: ۶۵ مورد تعمیرات و توسعه شبکه و تعویض و اصلاح شبکه و تعمیر مخزن آب و تعمیر موتور دیزل آبرسانی در بخش روستایی این شهرستان با کمک نیرو‌های اداره آبفا انجام شد.

وی بیان داشت: با ادغام آبفا روستایی و شهری، جلسات هماهنگی منظمی جهت خدمت و آبرسانی به روستا‌ها و بخش‌ها، و ۲ شهر تحت پوشش از جمله شهرهای رود زرد و سلطان آباد و بخش ابولفارس و مرکزی  برگزار گردید.

اسکندری ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های جهادی پرسنل تحت امرش افزود : در رامهرمز بسیاری از تعمیرات به وسیله بیل و کلنگ دستی و مقداری نیز با بیل مکانیکی صورت گرفت.

مدیر آبفا منطقه رامهرمز با اشاره به اینکه در سال گذشته چند کیلومتر از شبکه اصلی آبرسانی فرسوده شهرستان تعویض و اصلاح شد تصریح کرد: با وجود بازسازی بخشی از شبکه به علت فرسودگی شبکه آبرسانی رامهرمز، متاسفانه شاهد شکستگی‌ها و هدر رفت زیاد آب شرب در این شهر هستیم.

اسکندری در پایان از قول مساعد نماینده مردم رامهرمز در مجلس شورای اسلامی در جذب اعتبارات در خصوص اصلاح و نوسازی شبکه فرسوده توزیع آب شرب رامهرمز، خبر داد.

 

تعمیر ضربتی و اورهال یک دستگاه پمپ در تاسیسات مرکزی آب حیات

مسئول تاسیسات مرکزی آب حیات از رفع اشکال فنی و اورهال یک دستگاه پمپ در تاسیسات مرکزی آب حیات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت، غلامرضا روزه زاده اذعان داشت: یک دستگاه پمپ ۵۰/ ۲۵۰ در مدت زمان کوتاهی تعمیر و در مدار تولید و انتقال آب قرار گرفت .

مسئول تاسیسات مرکزی آب حیات در این باره گفت: معمولأ در صورت اختلال در شبکه و قطع برق منطقه و به منظور جبران کاهش تولید و پر کردن خط ۱۲۰۰ میلیمتر ؛ بلافاصله پمپ های کمکی وارد مدار میشوند که با مشاهده اشکال فنی در الکتروموتور پمپ یادشده، توسط پرسنل آب حیات قطعات معیوب پمپ تعویض و پس از کوپلینگ و اورهال مجددأ در مدار تولید قرار گرفت .