اصلاح شبکه برق روستای نزاز در سنندج

مدیر اموربرق جنوب شهرستان سنندج از اصلاح ،بازآرایی و بهینه سازی شبکه برق روستای نزاز از توابع بخش سیروان شهرستان سنندج با اعتباری بالغ بر 2 میلیاردو پنجاه میلیون ریال خبر داد. به گزارش شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، جمال الدین حسینی مدیراموربرق جنوب سنندج در تشریح این خبرگفت : اجرای پروژه تبدیل شبکه […]

مدیر اموربرق جنوب شهرستان سنندج از اصلاح ،بازآرایی و بهینه سازی شبکه برق روستای نزاز از توابع بخش سیروان شهرستان سنندج با اعتباری بالغ بر 2 میلیاردو پنجاه میلیون ریال خبر داد.
به گزارش شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، جمال الدین حسینی مدیراموربرق جنوب سنندج در تشریح این خبرگفت : اجرای پروژه تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار و اصلاح آن فرصتی برای احیای نقاط روستایی و استانداردسازی شبکه برق در روستاها است که درسال جاری در سطح شهرستان به خوبی دنبال میشود.
وی در ادامه اذعان داشت:بااجرای این طرح 1035 مترشبکه فشارضعیف و320مترشبکه فشارمتوسط هوایی با محوریت اصلاح وبهینه سازی شبکه درراستای ارتقاء و بهبودکیفیت ولتاژمشترکان، ،رفع حریم خطوط فشارمتوسط وفشارضعیف ،کاهش تلفات فنی وغیرفنی ،کاهش خاموشیهای ناخواسته به دلیل شرایط جوی نامساعد درروستاها، افزایش ایمنی در محیط کار ،ارتقای شاخص های بهره برداری و خدمت رسانی مطلوب به مشترکان با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 50 میلیون ریال ازمحل منابع داخلی شرکت به بهره برداری رسید.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اصلاح،بازآرایی و تبدیل شبکه سیم مسی به کابل خودنگهدار روستاهای (نیر،محراب و تنگیسر)نیز در هفته جاری  با هدف استاندارسازی شبکه و به منظور ارایه خدمات مطلوب به مشترکان روستایی دردست اقدام است.