اصلاح روشنایی معابر سنندج در آستانه نوروز

مدیر توزیع برق شهرستان سنندج از اصلاح و نظارت بر روشنایی معابر سنندج در آستانه نوروز ۱۴۰۳ خبر داد. به گزارش برقاب، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان؛ “محمد سعید سلطانی” مدیر توزیع برق شهرستان سنندج، بیان کرد: به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز نصب و اصلاح چراغ های روشنایی  در سطح شهر سنندج […]

مدیر توزیع برق شهرستان سنندج از اصلاح و نظارت بر روشنایی معابر سنندج در آستانه نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش برقاب، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان؛ “محمد سعید سلطانی” مدیر توزیع برق شهرستان سنندج، بیان کرد: به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز نصب و اصلاح چراغ های روشنایی  در سطح شهر سنندج توسط اکیپ های روشنایی و اتفاقات در حال انجام است.

سلطانی عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرستان سنندج در مسیر راه های اصلی استان کردستان قرار دارد، طرح ویژه نوروزی نصب و اصلاح چراغ های  معابر شهرستان سنندج با رعایت اقدامات مدیریت بار و تعدیل روشنایی از تاریخ ۱۵ تا  ۲۹ اسفند ماه در حال انجام است.

وی تامین روشنایی مناطق پر رفت و آمد و توریستی، افزایش بازدهی نور پایه چراغهای محلات قدیمی و تاریخی ، تعویض و شستشوی حباب و تنظیم مجدد زمان ساعت های نجومی را از اهداف طرح یاد شده بیان کرد.

سلطانی در پایان خاطر نشان کرد: تشدید نظارت و کنترل روشنایی وسط بلواری ، بازدید از معابر محلات قدیمی ،اصلاح و تعویض دریچه های پایه های روشنایی و اصلاح جعبه فیوزها و تاسیسات تابلویی را از دیگر اقدامات سازماندهی شده در این راستا دانست.