مديرعامل آبفا استان هرمزگان:

ارزش پروژه های آبرسانی پارسیان بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان است

مديرعامل شركت آب و فاضلاب هرمزگان ارزش پروژه هاي آبرساني در شهرستان پارسيان را بيش از 100 ميليارد تومان عنوان كرد.

 

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان هرمزگان؛ عبدالحمید حمزه پور در نشست با فرماندار پارسیان و بازدید از پروژه های آبرسانی این شهرستان با اشاره به اقدامات انجام شده طی دو سال گذشته در پارسیان افزود: پروژه های آبرسانی شهرستان پارسیان در قالب اعتبارات استانی و قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) احداث یا در حال اجراست.
وی با بیان اینکه توجه ویژه دولت و حمایت های وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و استانداری هرمزگان از پروژه های آبرسانی استان نسبت به گذشته بیشتر شده است، تصریح کرد: طی دو سال گذشته ۵ هزار متر مکعب به ظرفیت مخازن ذخیره آب پارسیان اضافه شده است.
به گفته مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان، در این راستا، یک باب مخزن با حجم ۲ هزار متر مکعب در شهر دشتی، یک باب مخزن هزار متر مکعبی در غورزه و یک باب مخزن در مجتمع ساحلی احداث شده است.
وی به اجرای خط انتقال آب در این شهرستان اشاره کرد و افزود: اجرای ۵۰ کیلومتر خط انتقال و ۱۵ کیلومتر شبکه توزیع تاثیر به سزایی در پایداری وضعیت آب پارسیان گذاشته است که تداوم این روند شرایط مطلوب تری را بر آبرسانی این شهرستان حاکم خواهد کرد.