ارتباطات یکی از دانش‌های اثرگذار عصر حاضر است.

مهندس حبیبی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان طی پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت در متن این پیام آمده است: «ارتباطات یکی از دانش‌های اثرگذار عصر حاضر است. دانشی که به لطف آن می‌توان با افکار عمومی ارتباط برقرار کرد، کار اطلاع‌رسانی را انجام داد، بازخوردها را دریافت و رویه‌ها را […]

مهندس حبیبی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان طی پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت در متن این پیام آمده است:

«ارتباطات یکی از دانش‌های اثرگذار عصر حاضر است. دانشی که به لطف آن می‌توان با افکار عمومی ارتباط برقرار کرد، کار اطلاع‌رسانی را انجام داد، بازخوردها را دریافت و رویه‌ها را اصلاح نمود.
در شرایط کنونی که ایجاد بیماری کرونا اهمیت صنعت برق را در زندگی مردم بیش از پیش نموده و تامین برق مراکز درمانی امری ضروری و غیرقابل چشم‌پوشی است و با توجه به محدودیت تولید نیروگاه های برق آبی به دلیل کاهش نزولات آسمانی نقش روابط عمومی در آگاه سازی مردم از این مساله برای جلب همکاری آن ها در مصرف بهینه انرژی برای عبور از پیک بار تابستان جاری تاثیر گذار خواهد بود.
امیدوارم همچون گذشته روابط عمومی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی، فرآیند اطلاع‌رسانی به مشتریان و مخاطبان را تسهیل کرده و ارتباطی گسترده‌تر، آسان‌تر را بین مشترکین و سازمان برقرار کنند. از همین رو تلاش‌های انجام شده در این حوزه قابل تقدیر است.
روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان این حوزه به‌ویژه کارکنان و مدیران روابط عمومی صنعت برق کشور تبریک می‌گویم.