ارائه تسهیلات خرید انشعاب آب و فاضلاب در یزد

مدیر آبفای یزد گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با بانک ملت استان و در راستای کمک به متقاضیان انشعابات ، شهروندان تحت پوشش این شرکت برای خرید انشعاب آب و فاضلاب می توانند تسهیلات بانکی دریافت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : محمد مروتی اظهارداشت : اجرای این […]

مدیر آبفای یزد گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با بانک ملت استان و در راستای کمک به متقاضیان انشعابات ، شهروندان تحت پوشش این شرکت برای خرید انشعاب آب و فاضلاب می توانند تسهیلات بانکی دریافت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : محمد مروتی اظهارداشت : اجرای این تفاهم نامه از تاریخ 16 تیرماه سال جاری آغاز و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: مشترکان می توانند پس از تشکیل پرونده و ثبت درخواست خرید انشعاب طبق این تفاهم نامه و پس از اخذ تاییدیه این شرکت به امور شعب بانک ملت مراجعه کرده و از این تسهیلات برخوردار شوند.

مروتی اضافه کرد: در سال گذشته حدود شش هزار و 600 اشتراک آب و سه هزار و 200 اشتراک فاضلاب در شهر یزد واگذار شده است.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح های فاضلاب و مشارکت حداکثر مردم برای اخذ انشعاب فاضلاب افزود : حفظ محیط زیست و بهینه سازی مصرف آب، فرهنگ سازی درخصوص مشارکت فعالانه مشترکان در پرداخت هزینه‌های برقراری انشعاب فاضلاب و تسهیل در فرآیند اجرای پروژه فاضلاب در محدوده خدماتی این شرکت، از اهداف اعطای این تسهیلات است.