اجرای یک هزار پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان سمنان

در راستای خدمات دهی به متقاضیان و مشترکان، یک هزار و سه پروژه عمرانی برق رسانی با اعتباری به مبلغ ۲۳۲ میلیارد و ۶۵۵ میلیون ریال در شهرستان سمنان به اجرا درآمد. مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با عنوان این خبر گفت: به منظور استمرار خدمت رسانی و ارتقای پایداری خطوط برق رسانی، در طی […]

در راستای خدمات دهی به متقاضیان و مشترکان، یک هزار و سه پروژه عمرانی برق رسانی با اعتباری به مبلغ ۲۳۲ میلیارد و ۶۵۵ میلیون ریال در شهرستان سمنان به اجرا درآمد.

مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با عنوان این خبر گفت: به منظور استمرار خدمت رسانی و ارتقای پایداری خطوط برق رسانی، در طی سال گذشته، ۳۲ هزار و ۳۲۷ متر شبکه فشار متوسط و فشارضعیف هوایی و زمینی، توسعه و اصلاح شده است.

مهدی پاک طینت افزود: با نصب ۲۲ ایستگاه توزیع برق، ظرفیت پست های برق این شهرستان، سه هزار و ۷۰ کیلوولت آمپر افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: احداث شش هزار و ۲۴۴ متر کابل خودنگهدار با هدف کاهش تلفات انرژی الکتریکی و بهسازی مبلمان شهری، از دیگر اقدامات این مدیریت است.

وی یادآور شد: اصلاح شبکه و روشنایی بلوار قائم (عج)، بهسازی شبکه فشارضعیف زمینی بازار سمنان، بهینه سازی شبکه فشارمتوسط خیابان امام خمینی(ره)، احداث خط ۲۰ کیلوولت زمینی پست ۶۳ کیلوولت امیرکبیر، خیابان شهید فیاض بخش و ابتدای شهرک صنعتی، بهره برداری از سه دستگاه پست زمینی کیوسکی مربوط به بلوار قائم، شیخ فضل ا… نوری و شهید فیاض بخش، تبدیل شبکه سیمی روستای آبخوری به کابل خودنگهدار و احداث شبکه فشارضعیف هوایی برخی کوچه باغ راه ها، از جمله اقدامات سال قبل محسوب می شود.

پاک طینت به برنامه های پیش بینی شده سال جاری اشاره  نمود و خاطرنشان کرد: عملیات بهینه سازی شبکه روستاهای دلازیان و خیرآباد، تبدیل شبکه سیمی شهرک انقلاب سمنان به کابل خودنگهدار، احداث خط فشارمتوسط هوایی به منظور رینگ چاه آب کهنه دژ به اعتضادیه، توسعه شبکه و پست خیابان های پیرنجم الدین و کشاورز، تعویض کابل فشار متوسط زمینی روغنی حدفاصل پست های زمینی بهداشت و شهید عباسپور، احداث خط فشار متوسط زمینی روغنی حدفاصل پست زمینی بهداشت و فرهنگ و همچنین نصب ایستگاه هوایی خیابان فجر، به عنوان مهم ترین برنامه های این مدیریت در سال ۱۴۰۰ به شمار می رود.