اجرای پروژه های برق‌رسانی در چرام

محمد برزین زاده از اجرای هشت پروژه برق‌رسانی با اعتباری بیش از 30 میلیارد ریال تا پایان سال جاری خبر داد. مدیر توزیع نیروی برق چرام با اعلام این خبر،گفت: پروژه تقویت ولتاژ شهری چرام با اعتباری معادل 9 میلیارد و 150 میلیون ریال، برق‌رسانی به روستاهای آب کنارو و سیمکی با اعتباری بیش از […]

محمد برزین زاده از اجرای هشت پروژه برق‌رسانی با اعتباری بیش از 30 میلیارد ریال تا پایان سال جاری خبر داد.

مدیر توزیع نیروی برق چرام با اعلام این خبر،گفت: پروژه تقویت ولتاژ شهری چرام با اعتباری معادل 9 میلیارد و 150 میلیون ریال، برق‌رسانی به روستاهای آب کنارو و سیمکی با اعتباری بیش از هفت میلیارد و 700 میلیون ریال و روشنایی معابر محور ارتباطی روستاهای تمبی – کلایه سفلی با اعتباری معادل چهار میلیارد و 760 میلیون ریال از مهم‌ترین این پروژه‌هاست.

وی، اصلاح و توسعه شبکه برق روستای جهان آباد تنگ پیرزال، اصلاح شبکه برق خیابان امامزاده امیرولی(ع)، ایجاد روشنایی معابر بلوارهای جاده آرند و شهیدان سروش نژاد به‌همراه توسعه و احداث شبکه‌های برق روستایی شهرستان چرام را از دیگر پروژه‌های مهم در دست اجرا عنوان کرد.

 وی،میانگین پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها را 85 درصد ذکر و خاطرنشان کرد: طول شبکه‌های برق‌رسانی نیز در این ارتباط هشت کیلومتر و 500 متر است.
برزین زاده گفت: 11 ترانسفورماتور به همراه 313 چراغ روشنایی در هشت پروژه عنوان شده احداث و نصب خواهد شد.
وی، زمان بهره برداری از این پروژه‌ها را پایان مهرماه جاری عنوان کرد و افزود: رفع نوسانات و اُفت ولتاژ شبکه‌های برق، مهم‌ترین مزایای اجرای این پروژه‌هاست.

مُدیر توزیع نیروی برق چرام، تعداد مشترکان برق در این شهرستان را 11 هزار و 377 اشتراک برشمرد و ادامه داد:‌ از این تعداد 9 هزار و 600 مشترک خانگی، ۶۹۷ مشترک عمومی، ۱۶۸ مشترک کشاورزی و ۹۴ مورد هم صنعتی است.