اجرای پروژه روشنایی دو بلوار شریانی در حوزه زارچ و شاهدیه

قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد از انعقاد تفاهم نامه با شهرداران زارچ و شاهدیه برای اجرای پروژه روشنایی در این دوشهر خبر داد. به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس امیر ابویی در حاشیه برگزاری آیین امضا تفاهم نامه با شهرداران زارچ و شاهدیه ، افزود : […]

قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد از انعقاد تفاهم نامه با شهرداران زارچ و شاهدیه برای اجرای پروژه روشنایی در این دوشهر خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس امیر ابویی در حاشیه برگزاری آیین امضا تفاهم نامه با شهرداران زارچ و شاهدیه ، افزود : برای اجرای پروژه روشنایی بلوار دانشچوی زارچ ، 46 دستگاه پایه چراغ دکوراتیو ، 74 دستگاه چراغ 125 وات ال ای دی و 1450 متر شبکه روشنایی زمینی احداث خواهد شد.

وی هزینه اجرای این پروژه را بالغ بر 6 میلیارد و 635 میلیون ریال اعلام کرد و گفت : پروژه دیگری بلوار یادآوران شاهدیه و روشنایی اطراف قلعه مسجد النبی به صورت مشارکتی اجرا می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد : 24 دستگاه پایه چراغ وسط بلواری  با 44 دستگاه چراغ 90 وات ال ای دی در مسیر این بلوار نصب خواهد شد.

وی احداث 870 متر شبکه روشنایی زمینی در این پروژه را یادآور شد و گفت :  در پروژه قلعه مسجد النبی  740 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و 30 دستگاه چراغ 70 و 150 وات نصب و به بهره برداری می رسد.

قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد افزایش امنیت عبور و مرور در شب ، بهبود روشنایی و ارتقای رضایت مندی مردم را از اهداف آن برشمرد.