اجرای پروژه روشنایی دو بلوار شریانی در حوزه زارچ و شاهدیه

قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد از انعقاد تفاهم نامه با شهرداران زارچ و شاهدیه برای اجرای پروژه روشنایی در این دوشهر خبر داد. به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس امیر ابویی در حاشیه برگزاری آیین امضا تفاهم نامه با شهرداران زارچ و شاهدیه ، افزود : […]

قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد از انعقاد تفاهم نامه با شهرداران زارچ و شاهدیه برای اجرای پروژه روشنایی در این دوشهر خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس امیر ابویی در حاشیه برگزاری آیین امضا تفاهم نامه با شهرداران زارچ و شاهدیه ، افزود : برای اجرای پروژه روشنایی بلوار دانشچوی زارچ ، ۴۶ دستگاه پایه چراغ دکوراتیو ، ۷۴ دستگاه چراغ ۱۲۵ وات ال ای دی و ۱۴۵۰ متر شبکه روشنایی زمینی احداث خواهد شد.

وی هزینه اجرای این پروژه را بالغ بر ۶ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال اعلام کرد و گفت : پروژه دیگری بلوار یادآوران شاهدیه و روشنایی اطراف قلعه مسجد النبی به صورت مشارکتی اجرا می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد : ۲۴ دستگاه پایه چراغ وسط بلواری  با ۴۴ دستگاه چراغ ۹۰ وات ال ای دی در مسیر این بلوار نصب خواهد شد.

وی احداث ۸۷۰ متر شبکه روشنایی زمینی در این پروژه را یادآور شد و گفت :  در پروژه قلعه مسجد النبی  ۷۴۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی و ۳۰ دستگاه چراغ ۷۰ و ۱۵۰ وات نصب و به بهره برداری می رسد.

قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد افزایش امنیت عبور و مرور در شب ، بهبود روشنایی و ارتقای رضایت مندی مردم را از اهداف آن برشمرد.