اجرای پروژه بهینه سازی شبکه فشار متوسط درشهرستان سرخه

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان سرخه از اجرای فاز نخست پروژه اصلاح و بهینه سازی شبکه 20 کیلوولت فیدر محمودآباد مربوط به محدوده روستای مومن آباد تا فرعی معادن گچ در این شهرستان خبر داد. عباس ربیعی بیان داشت: این رزمایش با مشارکت 12 نفر نیروهای اجرائی این مدیریت، با بهره گیری از خودروهای عملیاتی […]

سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان سرخه از اجرای فاز نخست پروژه اصلاح و بهینه سازی شبکه 20 کیلوولت فیدر محمودآباد مربوط به محدوده روستای مومن آباد تا فرعی معادن گچ در این شهرستان خبر داد.

عباس ربیعی بیان داشت: این رزمایش با مشارکت 12 نفر نیروهای اجرائی این مدیریت، با بهره گیری از خودروهای عملیاتی و سنگین اجرایی شد.

وی اعلام کرد: برکناری 25عدد راس تیری کوتاه و جایگزینی راس تیری بلند، نصب 54 عدد میل مقره بلند به جای میله مقره کوتاه، سرویس و آچارکشی چهارهزار متر شبکه فشار متوسط هوایی، روپوش دار نمودن ارتباط های یک ایستگاه هوایی و سیم های ارتباطی سرکابل پست زمینی گچ سمنان ساری، جمع آوری کابل مسی و احداث کابل جدید به همراه سرکابل های مربوطه و تنظیف، سرویس و آچارکشی پست زمینی مورد اشاره، از جملـه اقـدامات انجام شده در این رزمـایش به شمـار می روند.

وی همچنین اضافه کرد: کاهش خاموشی های ناخواسته، افزایش رضایت مندی مشترکان، بالابردن قابلیت مانور شبکه و ارتقای پایداری خطوط برق رسانی، به عنوان مهـم ترین اهـداف این طـرح جهادی-ضربتی محسـوب می شوند.

ربیعی یادآور شد: در صورتی که فعـالیت های ذکر شده در حالت عادی انجام شود، چهار روز کـاری زمان نـیاز داشـته و با تجمیع گـروه های عملیاتی و بهره گیری از امکانات و تجهیزات مورد نیاز، ظرف شـش ساعت فـعالیت های مورد نظر اجرائی شد.