پروژه اجرای ارتباطات 63 کیلوولت پست بهارستان

مجری طرح خطوط فوق توزیع شرکت برق منطقه ای تهران اعلام کرد: با هدف بالابردن قابلیت اطمینان شبکه برق منطقه اسلامشهر، پروژه اجرای ارتباطات 63 کیلوولت سلطان آباد و نصیرآباد در پست بهارستان به انجام رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای تهران، “مهندس بردبار” مجری این طرح اعلام کرد: به­ منظور بالابردن […]

مجری طرح خطوط فوق توزیع شرکت برق منطقه ای تهران اعلام کرد: با هدف بالابردن قابلیت اطمینان شبکه برق منطقه اسلامشهر، پروژه اجرای ارتباطات 63 کیلوولت سلطان آباد و نصیرآباد در پست بهارستان به انجام رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای تهران، “مهندس بردبار” مجری این طرح اعلام کرد: به­ منظور بالابردن قابلیت اطمینان شبکه برق جنوب غرب استان تهران و تعدیل بار پست­های 230 کیلوولت سلطان آباد ، نصیر آباد و پرنیان، با هزینه ای بالغ بر سی میلیارد ریال و استفاده صد­در­صدی از تجهیزات ساخت داخل مانند برج­های دومداره و چهارمداره تلسکوپی و دومداره فلزی، یراق آلات، سیم هادی و مقره، پروژه اجرای ارتباطات 63 کیلوولت سلطان آباد و نصیرآباد، در پست بهارستان به انجام رسید.

بنابراین گزارش وی با اشاره به کاهش هزینه ­ها با استفاده از برج­های تلسکوپی و مشبک دومداره و چهارمداره فلزی موجود در انبار و اصلاحات لازم روی کراس آرم­ها و طراحی، ساخت و نصب آداپتور مناسب، تشریح کرد ارتباط: خط 63کیلوولت سلطان آباد-نصیرآباد از یکدیگر جدا و بصورت مستقل خط نصیر آباد به بِی شماره 3 و خط سلطان آباد به بِی- شماره 5 در پست 63/230 کیلوولت بهارستان متصل شد.
بربار در پایان اضافه کرد: این پروژه با اجرای ارتباطات در محدوده یک کیلومتر و استفاده از برجهای مشبک و تلسکوپی (4 دستگاه تلسکوپی چهارمداره و دومداره و چهار دستگاه مشبک دومداره) در محدوده پست بهارستان به انجام رسید.