اجرای پروژه‌های آبرسانی با اعتبارات محدود امکان‌پذیر نیست

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت گفت: مردم قبوض آب بها خود را به موقع پرداخت کنند تا مجموعه آبفا مانند گذشته بتواند خدمت رسانی خود را به بهترین شکل انجام دهد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، اکبر مشایخی در جلسه شورای مدیران آبفا این شهرستان خطاب به روسای […]

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت گفت: مردم قبوض آب بها خود را به موقع پرداخت کنند تا مجموعه آبفا مانند گذشته بتواند خدمت رسانی خود را به بهترین شکل انجام دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، اکبر مشایخی در جلسه شورای مدیران آبفا این شهرستان خطاب به روسای آبفا شهرها و‌ مسوولان واحدهای مختلف اظهار داشت: باید تمام تلاش خود را برای خدمت‌‌رسانی به مردم به کار گرفت و این مهم مستلزم وجود روحیه جهادی و کار شبانه‌روزی است‌.

وی با تأکید بر رعایت نظم اداری بیان داشت: ورود و خروج نیروها باید بر اساس ضوابط و مقررات قانونی باشد تا در ارائه خدمات به مردم خللی پیش نیاید.

مشایخی با بیان ضرورت برخورد جدی با انشعاب‌های غیرمجاز تصریح کرد: این اقدامات غیرقانونی موجب کاهش فشار آب و  تضییع حقوق سایر مشترکین می‌شود.

وی ابراز داشت: باید از هم‌اکنون برای تامین آب شرب تابستان سال آینده برنامه‌ریزی داشته باشیم.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت خاطرنشان کرد: هزینه‌های خرید پمپ‌ها و اتصالات آب بسیار سرسام آور است و می‌طلبد صرفه‌جویی لازم برای کاهش هزینه‌ها صورت گیرد.

وی افزود: حوزه مشترکین قلب مجموعه آب و فاضلاب است و باید به این حوزه توجه جدی شود.

مشایخی عنوان کرد: مردم قبوض آب بها خود را به موقع پرداخت کنند تا مجموعه آبفا مانند گذشته بتواند خدمت رسانی خود را به بهترین شکل انجام دهد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرف گفت: اجرای پروژه های آبرسانی هزینه بر است و انجام پروژه ها صرفاً با این اعتبارات محدود امکان پذیر نیست.