اجرای مانور جهادی بهینه سازی روشنایی معابر اراک

اولین مانور جهادی  اصلاح و بهینه سازی روشنایی معابر با حضور مدیرکل نظارت برتوزیع توانیر و استاندار مرکزی و مقامات ارشد استانی برگزار شد. استاندار مرکزی نیز در این مراسم بابیان اینکه صنعت آب و برق استان مرکزی با ارائه خدمات مستمر نقش بسزایی در رفاه شهروندان دارند،افزود:توزیع برق استان مرکزی شرکتی تلاشگر است و با […]

اولین مانور جهادی  اصلاح و بهینه سازی روشنایی معابر با حضور مدیرکل نظارت برتوزیع توانیر و استاندار مرکزی و مقامات ارشد استانی برگزار شد.

استاندار مرکزی نیز در این مراسم بابیان اینکه صنعت آب و برق استان مرکزی با ارائه خدمات مستمر نقش بسزایی در رفاه شهروندان دارند،افزود:توزیع برق استان مرکزی شرکتی تلاشگر است و با گسترش ارائه خدمات غیرحضوری به ویژه درایام کرونا بی وقفه در راستای رفاه شهروندان وتامین برق پایدار گام برمی دارد.

سید علی آقا زاده افزود: صنعت برق استان مرکزی با وجود مطالبات میلیاردی از مشترکین،کمبود قطعات و سرقت تجهیزات خدمات تامین برق استان را به نحو مطلوبی ارائه می کند و این کار بسیار بزرگی است .

وی با قدردانی از این اقدام ضربتی و عملکرد شایسته توزیع برق در روشن نگه داشتن کوچه وخیابانها که ضامن امنیت ورفاه اجتماعی است،گفت : فعالیت پرسنل خدوم توزیع برق در هر شرایط جوی و بطور شبانه روز ستودنی است و طراحی و اجرای  این مانورها ، فرصت مناسبی جهت ارتقای آمادگی در راستای مقابله با بحران های احتمالی است.

مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر نیز در این مراسم گفت: اجرای این عملیات ها نقش بسزایی در رضایتمندی هر چه بیشتر شهروندان و رفع مشکلات سیستم شبکه روشنایی معابر دارد.

دکتر مسعود صادقی افزود: با توجه به ضرورت خدمت رسانی  شرکت های  توزیع نیروی برق به مردم مانور عملیاتی اصلاح روشنایی معابر در جهت افزایش رضایتمندی شهروندان و افزایش ضریب ایمنی در قالب کاهش خاموشی ها اجرا می شود .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم گفت: در حوزه عملیاتی مدیریت توزیع برق شهرستان  اراک  بالغ بر 30 هزار چراغ روشنایی معابر وجود دارد که نگهداشت روشنایی آن ها کاری دشوار و همتی والا می خواهد، که با همت همکاران برنامه ریزی شده و از هفته گذشته این برنامه ها انسجام بیشتری پیدا کرده است .

مهندس محمد اله داد افزود: این مانور جهادی اصلاح  روشنایی  با مشارکت ۱۷ گروه عملیاتی از سراسر استان مرکزی از امشب آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد و ۲ هزار چراغ روشنایی معابر اراک در این مانور اصلاح و بهینه سازی می‌شوند.

وی ادامه داد: مانور جهادی  اصلاح و بهینه سازی روشنایی معابر  اراک با هدف افزایش ایمنی تردد خودروها و کاهش تصادف ،پیشگیری از سرقت وافزایش امنیت و توسعه گردشگری در این شهرستان انجام می‌شود.

مهندس اله داد افزود: امیدواریم با ادامه داشتن اجرای برنامه های ضربتی  اصلاح روشنایی معابر در روزهای آتی،خاموشی های این بخش را به حداقل رسانده و رضایت مندی مردم عزیز اراک را بیشتر از گذشته جلب کنیم.