اجرای عملیات اصلاح و توسعه شبکه در نسیم شهر

با عنایت به اجرای برنامه توسعه شبکه در سال جاری مقرر شد با هدف بهسازی خطوط و شبکه های آبرسانی ۳۰۰۰ متر لوله پلی اتیلن سایز ۱۱۰در نسیم شهر انجام گردد . به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای نسیم شهر ضمن اعلام خبر مذکور اظهار داشت […]

با عنایت به اجرای برنامه توسعه شبکه در سال جاری مقرر شد با هدف بهسازی خطوط و شبکه های آبرسانی ۳۰۰۰ متر لوله پلی اتیلن سایز ۱۱۰در نسیم شهر انجام گردد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیر امور آبفای نسیم شهر ضمن اعلام خبر مذکور اظهار داشت : با عنایت به مطالعات صورت گرفته و شناسائی مناطقی که دارای شبکه و انشعابات قدیمی و فرسوده و عدم کارآیی لازم می باشد مطابق اولویت بندی صورت گرفته و تامین اعتبارات لازم این خطوط جمع آوری و شبکه آبرسانی جدید جایگزین گردد .
اصغر صبری ضمن تشریح عملیات اجراء شده در همین خصوص یاد آور شد : تابحال و از اوایل سال جاری  ۷۵۰  متر از خطوط فرسوده و قدیمی در شهرک های نسیم شهر ، خیرآباد ، همدانک و اورین از برنامه سالیانه ( ۳۰۰۰ متر )  انجام شده و الباقی اصلاح شبکه مطابق برنامه زمان بندی شده و اولویت بندی صورت گرفته انجام می پذیرد .
مدیر امور آبفای نسیم شهر خاطرنشان ساخت : در همین راستا عملیات توسعه شبکه نیز  که به طول ۱۱۰۰ متر و بعنوان برنامه سالیانه در دستور کار قرار دارد تابحال ۵۶۰ متر عملیات توسعه شبکه در نسیم شهر و شهرکهای تابعه انجام و در مرحله بهره برداری قرار گرفته و ادامه این پروژه نیز مطابق برنامه در حال اجرا می باشد .
وی در پایان یادآور شد : همزمان با این عملیات برنامه اصلاح ۷۶۰ فقره انشعاب در دستور کار قرار دارد که ۳۲۰ مورد آن انجام شده و باقی آن نیز در دست اقدام می باشد .