اجرای طرح مهرآوا در توزیع برق شمال کرمان

حسین علیزاده گفت: به طور کلی هدف از اجرای طرح مهرآوا تسهیل خدمات رسانی تخصصی به مشترکین کم شنوا و یا ناشنوا توزیع برق شمال کرمان، از طریق برقراری ارتباط هدفمند با این افراد است. . به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان «حسین علیزاده» با بیان اینکه وظیفه شرکت توزیع […]

حسین علیزاده گفت: به طور کلی هدف از اجرای طرح مهرآوا تسهیل خدمات رسانی تخصصی به مشترکین کم شنوا و یا ناشنوا توزیع برق شمال کرمان، از طریق برقراری ارتباط هدفمند با این افراد است. .
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان «حسین علیزاده» با بیان اینکه وظیفه شرکت توزیع برق خدمات رسانی به مشترکین در هر نقطه از شهر و در هر ساعت از شبانه روز است اظهار داشت : به منظور تسهیل خدمات رسانی به مشترکین که بعضا در یک خانواده کم شنوا یا ناشنوا هستند و در صورت قطع برق امکان تماس تلفنی و برقراری ارتباط با مرکز ۱۲۱ را ندارند. برای اولین بار در کشور، شرکت توزیع نیروی برق شمال استان در یک طرح ابتکاری با عنوان( مهرآوا ) تلاش کرده تا گوشه ای از این مشکل را رفع نماید.
مدیر اموردیسپاچینگ وفوریت های برق کرمان گفت : در این طرح افراد ناشنوا میتوانند از طریق ارسال پیامک به سرشماره ۱۰۰۰۰۰۰۰۱۲۱ مرکز فوریت های برق درخواست خود را اعلام نمایند تا در اسرع وقت با مراجعه همکاران امور اتفاقات به محل مورد نظر نسبت به پیگیری درخواست اقدام خواهد شد.
وی در ادامه خدمات مجموعه صنعت برق را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: ارزش خدمت به همنوعان نیازمند، با هیچ معیاری قابل قیاس نیست و پاداش اخروی برای این خدمات خطیر بسیار ارزشمندتر از پاداش دنیوی است.
علیزاده با بیان اینکه حل موضوع معلولیت در کشور نیاز به اقدام جمعی و اجتماعی دارد، افزود: مناسب سازی محیط و فضا برای افراد دارای معلولیت جسمانی در سطح شرکت انجام گرفته است .
وی گفت: تنها تکریم افراد دارای معلولیت کافی نیست و باید این تبدیل به فرهنگ شود.
وی ابراز امیدواری کرد، طرح( مهرآوا ) شرکت توزیع برق شمال که در راستای تسهیل خدمات رسانی به مشترکین ناشنوا و کم شنوا در شمال استان انجام میشود بتواند با همکاری مسئولین صنعت برق کشور در سایر استان ها توسعه یافته و اجرا شود.