اجرای طرح توسعه ۲۳ ایستگاه هوایی توزیع برق در شهرستان گرمسار

در راستای تغذیه برق مشترکان جدید شهرستان گرمسار، عملیات توسعه و بهره برداری از ۲۳ ایستگاه هوایی توزیع برق با قدرت چهار هزار کیلوولت آمپر به اجرا در آمد. مدیرتوزیع برق شهرستان گرمسار باعنوان این مطلب اظهارداشت: به منظور تامین برق متقاضیان جدید، دو هزار و ۵۳ متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف هوایی […]

در راستای تغذیه برق مشترکان جدید شهرستان گرمسار، عملیات توسعه و بهره برداری از ۲۳ ایستگاه هوایی توزیع برق با قدرت چهار هزار کیلوولت آمپر به اجرا در آمد.

مدیرتوزیع برق شهرستان گرمسار باعنوان این مطلب اظهارداشت: به منظور تامین برق متقاضیان جدید، دو هزار و ۵۳ متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف هوایی و زمینی در نقاط مختلف شهرستان احداث شده است.

ذبیح اله احمدی با اشاره به احداث ۹۰۰ متر کابل خودنگهدار در راستای طرح توسعه شبکه افزود: برای استمرار خدمات دهی و ارتقا و پایداری خطوط برق رسانی، طرح بهسازی دوهزار و ۱۰۰ متر شبکه توزیع برق نیز عملیاتی شده است.

وی با اظهار این که در حوزه خدمات دهی به متقاضیان و مشترکان برق شهرستان، ۳۳۰ پروژه عمرانی برق رسانی از آغاز سال جاری تا به حال به انجام رسیده یادآور شد: برای بهره برداری از این تعداد پروژه، ۲۲ میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

احمدی تصریح کرد: در راستای طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی، تا به حال دو هزار و ۱۹۴ کنتور هوشمند برای اشتراک های برق شهرستان نصب شده است.

وی به اهم فعالیت های این مدیریت تا پایان شهریورماه اشاره کرد و بیان داشت: تقویت شبکه فشار ضعیف کوچه شهید بحری جهت تقویت ولتاژ برق و احداث چهار ایستگاه هوایی توزیع برق در بلوار آیت ا… کاشانی، خیابان های صائمی و خیرین مدرسه ساز و شهرک شهید تفضلی، از جمله این طرح ها محسوب می شود.