اجرای طرح توسعه و بهسازی شبکه توزیع برق در شهرستان سمنان

مدیرتوزیع برق شهرستان سمنان از اجرای طرح هایی برای اصلاح و توسعه شبکه ها و پست های توزیع برق و همچنین اقداماتی برای هوشمندسازی شبکه در این شهرستان خبر داد. مهدی پاک طینت گفت: به منظور تامین برق متقاضیان و مشترکان جدید و همچنین پایداری خطوط برق رسانی، 11 هزار و 327 متر شبکه فشار […]

مدیرتوزیع برق شهرستان سمنان از اجرای طرح هایی برای اصلاح و توسعه شبکه ها و پست های توزیع برق و همچنین اقداماتی برای هوشمندسازی شبکه در این شهرستان خبر داد.

مهدی پاک طینت گفت: به منظور تامین برق متقاضیان و مشترکان جدید و همچنین پایداری خطوط برق رسانی، 11 هزار و 327 متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف و یک هزار و 223 متر شبکه روشنایی معابر در سطح شهرستان توسعه و بهینه سازی شده است.

وی با اشاره به این که برای تغذیه برق مشترکان، 9 ایستگاه هوایی توزیع برق جدید در نقاط مختلف نصب و بهره برداری گردیده افزود: با نصب این تعداد ترانس هوایی، یک هزار و 515 کیلوولت آمپر به ظرفیت پست های توزیع برق شهرستان اضافه شده است.

پاک طینت باعنوان این که از آغاز سال جاری تاکنون، 72 دستگاه کنتور هوشمند در قالب طرح فهام نصب گردیده یادآور شد: هم اینک تعداد یک هزار و 485 دستگاه از کنتورهای مورد اشاره در این شهرستان نصب است.

وی اضافه کرد: 317 پروژه عمرانی برق رسانی از شروع سال 99 تا زمان حاضر در شهرستان سمنان به بهره برداری رسیده و مبلغ 19 میلیارد و 601 میلیون ریال نیز سرمایه گذاری صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: به منظور مشارکت مشترکان شهرستان در برنامه کاهش پیک بار تابستـان، با 258 مشترک صنعتی، اداری، مولد اضطراری، سی ان جی و کشاورزی تفاهم نامه منعقد شده است.

مدیرتوزیع برق شهرستان سمنان خاطرنشان کرد: عملیات احداث پست زمینی پدمانتد خیابان شهید فیاض بخش، توسعه روشنایی معابر خیابان تعمیرکاران و بلوار فدک و همچنین برقراری چهار ایستگاه هوایی توزیع برق به قدرت 610 کیلوولت آمپر در خیابان دقت واقع در شهرک غرب، پیرنجم الدین، خیابان صادق و بلوار هلال احمر، از جمله برنامه های پیش بینی شده این مدیریت تا پایان شهریور ماه امسال به شمار می رود.