اجرای طرح اصلاح مصرف انرژی در تاسیسات آبفای اصفهان

مدیر مرکز مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و واحد ایمنی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از اجرای طرح تغییر و اصلاح مصرف انرژی در تاسیسات اجرایی این شرکت خبر داد. ابراهیم محمدی که در مانور کاهش برق مصرفی دستگاه های اجرایی استان اصفهان سخن می گفت، افزود: آبفای استان اصفهان این طرح را با […]

مدیر مرکز مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و واحد ایمنی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از اجرای طرح تغییر و اصلاح مصرف انرژی در تاسیسات اجرایی این شرکت خبر داد.

ابراهیم محمدی که در مانور کاهش برق مصرفی دستگاه های اجرایی استان اصفهان سخن می گفت، افزود: آبفای استان اصفهان این طرح را با هدف کاهش ۵۰ درصدی مصرف برق در ساعات اوج مصرف اجرایی کرده است.

وی به تشریح راهکارها و برنامه های عملیاتی در خصوص بهینه سازی مصرف انرژی در شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان پرداخت و گفت: برنامه های ویژه ای از جمله هوشمند سازی سیستم روشنایی برای مصرف بهینه انرژی در ساختمان های اداری، تصفیه خانه ها، ایستگاه های پمپاژ و چاه ها عملیاتی  شده است.

محمدی به استفاده حداکثری از دیزل ژنراتورها در ساعات اوج مصرف برق اشاره کرد و افزود: به منظور کاهش بار شبکه توزیع برق، از سوی آبفای اصفهان در حدود ۸۵ دستگاه دیزل ژنراتور در ساعات اوج مصرف در مدار بهره برداری قرار می گیرد.