مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان در بازدید از اداره منابع آب شهرستان سنندج:

اجرای درست قوانین، نظارت صحیح بر فعالیت‌ها و تکریم ارباب رجوع از الزامات است

در راستای بررسی مسائل و مشکلات اداره منابع آب سنندج و تکریم مراجعین، آرش آریانژاد به همراه معاونین حفاظت و بهره‌برداری و منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت، از آن اداره بازدید بعمل آوردند.

اجرای درست قوانین و مقررات، نظارت صحیح بر فعالیت‌ها و تکریم ارباب رجوع از الزامات است

به گزارش برقاب، روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کردستان، مدیر عامل و معاونین این شرکت طی بازدیدی از نزدیک در جریان برنامه‌ها و فعالیت‌های منابع آب سنندج قرار گرفتند.

در این بازدید آرش آریانژاد ضمن دیدار با همکاران آن اداره اظهار کرد: اجرای درست قوانین و مقررات، دقت در انجام امور محوله در بخش‌های مختلف به ویژه بخش حفاظت و بهره‌برداری ، نظارت صحیح بر فعالیت‌ها و تکریم ارباب‌رجوع، از جمله مواردی است که می‌بایست همه کارکنان رعایت نمایند.

وی در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیریت و همکاران اداره منابع آب سنندج، افزود: باید در سال ” جهش تولید با مشارکت مردم” از همه ظرفیت‌ها برای پیشبرد وتسریع امور خدمت‌رسانی به مردم کمک گرفته شود و بهترین خدمت به مردم ارائه گردد.

آریانژاد در ادامه از بخش‌های مختلف اداره منابع آب شهرستان سنندج بازدید و با کارکنان آن مجموعه نیز دیدار و گفتگو کرد.

وی  باتفاق همراهان، ضمن رونمایی از سیستم بروز شده بایگانی آن اداره از کارکنان تلاشگر و فعال (شادی اسکندری و بابک محمدی) طی اهدای لوح و هدیه، تقدیر کرد.