اجرای خط انتقال به طول ۴ هزارو ۷۰۰ متر و آبرسانی به روستای تبادکان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد  از اجرای خط انتقال به طول 4 هزارو700 متردر راستای آبرسانی به روستای تبادکان خبر داد.

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی آبفا مشهد، مهندس حسین اسماعیلیان اعلام کرد که با هدف تامین کسری آب روستای تبادکان و برقراری آب پایدار در روستای جغری، یک حلقه چاه حفر و تجهیز گردید. این اقدام برای تأمین آب در این مناطق الزامی بوده است.

همچنین، برای تأمین آب شرب سالم و بهداشتی و جلوگیری از هدررفت آب، شبکه های آبرسانی در روستای جغری نیز اصلاح و بازسازی شده است. طول این شبکه آبرسانی حدود ۳ هزار و ۷۰۰ متر است. این اقدام موجب بهبود و بهبود عملکرد آبرسانی در روستای جغری شده است.

در خصوص روستای تبادکان نیز اقداماتی صورت گرفته است تا آبرسانی به این روستا بهبود یابد. علاوه بر اجرای ۴ هزار و ۷۰۰ متر خط انتقال آب، ۱۰ باب حوضچه شیرآلات نیز به این منظور احداث شده است. همچنین، جاده دسترسی به طول ۸۰۰ متر نیز برای این منطقه ساخته شده است. این اقدامات با هزینه بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال توسط شرکت آب و فاضلاب مشهد انجام شده است.

با این اقدامات، تأمین آب در مناطق تبادکان و جغری بهبود یافته و مشکلات کسری آب در این مناطق به حداقل رسیده است. آبفای مشهد در راستای بهبود زندگی مردم در این مناطق به دستاوردهای قابل توجهی دست یافته است.