اتمام مطالعات اجرای شبکه فاضلاب شهر درجزین

محمد طاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان به همراه فرماندار مهدیشهر ، شهردار درجزین و مدیر امور آبفای شهرستان مهدیشهر با دکتر گلرو نماینده مردم  شریف شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی دیدار نمودند. به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان، محمدحسین مالکی مدیر امور آبفای شهرستان مهدیشهر با اعلام این خبر […]

محمد طاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان به همراه فرماندار مهدیشهر ، شهردار درجزین و مدیر امور آبفای شهرستان مهدیشهر با دکتر گلرو نماینده مردم  شریف شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان، محمدحسین مالکی مدیر امور آبفای شهرستان مهدیشهر با اعلام این خبر افزود: در این جلسه دکترو گلرو ضمن خیرمقدم  به مهمانان به اهمیت آب شرب اشاره و استفاده بهینه از آن را تاکید نمود و خواستار اجرای شبکه فاضلاب شهر درجزین شد.

در ادامه محمد طاهری ضمن پاره ای از توضیحات در خصوص اجرای شبکه فاضلاب بیان داشت: مطالعات اجرای شبکه فاضلاب شهر درجزین به اتمام رسیده و امیدواریم در آینده ای نزدیک اجرایی شود.

گفتنی است: در پایان دیدار دکتر گلرو و فرماندار شهرستان از زحمات شبانه روزی مدیرعامل و پرسنل زیرمجموعه شرکت تشکر و قدردانی نمودند.