اتمام عملیات رفع انفصالات و توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب نوبنیاد

مدیر ناحیه دو شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از پایان یافتن عملیات رفع انفصالات و توسعه شبکه جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب محدوده میدان نوبنیاد خبر داد. مهندس “محسن زرگر” گفت: در این عملیات، توسعه شبکه و رفع انفصالات خطوط ۲۵۰ میلیمتر کوهستان چهارم، بن‌بست کبکان، بن‌بست مژگان و بن‌بست کیمیا به خط ۱۰۰۰ میلیمتر […]

مدیر ناحیه دو شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از پایان یافتن عملیات رفع انفصالات و توسعه شبکه جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب محدوده میدان نوبنیاد خبر داد.

مهندس “محسن زرگر” گفت: در این عملیات، توسعه شبکه و رفع انفصالات خطوط ۲۵۰ میلیمتر کوهستان چهارم، بن‌بست کبکان، بن‌بست مژگان و بن‌بست کیمیا به خط ۱۰۰۰ میلیمتر خیابان کبکان اجرایی شد.

وی احداث یک باب منهول در هر یک از خطوط یادشده را از دیگر فعالیت‌های انجام شده در اجرای این عملیات اعلام کرد و افزود: با اجرای این عملیات، امکان جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب حاصل از نصب ۴۶۱ فقره انشعاب فاضلاب در محدوده میدان نوبنیاد فراهم شد.

زرگر همچنین افزایش درآمد حاصل از فروش حق انشعاب فاضلاب و همچنین بهای دفع فاضلاب ۴۶۱ فقره اشتراکات محدوده میدان نوبنیاد و رضایت‌مندی مشترکین محدوده میدان نوبنیاد به جهت بالا بودن تراز آب‌های زیرزمین و نفوذ ناپذیر بودن زمین و مشکلات ناشی از دفع فاضلاب به وسیله چاه جذبی را از دیگر مزایای بهره‌برداری از این پروژه عنوان کرد