آیین تکریم و معارفه مدیرعامل آبفای گیلان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل آبفای گیلان با حضور معاون مهندسی و توسعه و مدیرکل حوزه مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور انجام شد.
به گزارش برقاب:  در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل آبفای گیلان، ضمن تقدیر از زحمات مازیار علی پور مدیرعامل سابق این شرکت و تقدیم لوح بازنشستگی ، علیرضا غیاثی با حکم هاشم امینی، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به عنوان مدیرعامل آبفای گیلان منصوب شد.
علیرضا غیاثی در مراسم آیین تکریم و معارفه ضمن تشریح وضعیت شرکت و بیان برنامه‌های پیش‌بینی شده برای بهبود وضعیت جاری تصریح کرد: تلاش براین است شکاف بین درآمد و هزینه‌های شرکت همپوشانی شود که در این زمینه، برنامه های پیشنهادی به شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور جهت افزایش درآمد ارائه شده است.
وی با تأکید بر لزوم تعامل و همکاری مجموعه آبفای گیلان برای ارتقاء وضعیت شرکت اظهار داشت: با برنامه‌ریزی مناسب و مشارکت همکاران و مدیران مناطق در جبهه اول کاری(صف) و همچنین حمایت و رهنمودهای شرکت مهندسی آبفای کشور امیدواریم وضعیت بهتری برای آبفای گیلان رقم بخورد .
غیاثی به برنامه‌ریزی ویژه برای اجرای طرح‌های فاضلاب شهرهای رشت ، انزلی و آستارا اشاره کرد و گفت: بر اساس تعهدات انجام شده پروژه‌ها اجرا خواهند شد و همچنین موضوع فروش انشعاب آب به املاک نسق هم در حال اجراست و با اجرای طرح تأمین، کنتور آب نیز واگذار می شود.
سپس ذوالفقار مهدی زاده معاون مهندسی و توسعه آبفای کشور با اشاره به مسائل و مشکلات مبتلابه شرکت های آب و فاضلاب پس از ادغام آبفای شهری و روستایی اظهار داشت: این طرح براساس سیاست های دولت و وزارت نیرو (در دولت قبل)اجرا شد که چالش‌هایی نیز به همراه داشت و در پی آن شرایط سختی برای این شرکت‌ها بوجود آمد.
معاون مهندسی و توسعه آبفای کشور شناسایی ظرفیت‌های سازمانی، مدیریت هزینه‌ها و شناسایی منابع درآمدی را یاریگر شرکت در ادامه راه دانست.
بنا بر این گزارش پیش از این علیرضا غیاثی به عنوان معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب در شرکت آبفای گیلان مشغول به فعالیت بوده است.