آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان

با حضور معاون هماهنگي توانير مهندس ذبيحي ، معاون امور اقتصادي استاندار آقاي حقيقت سرشت، مديران ارشد صنعت آب و برق و مديران کل دستگاههاي اداري و اجرايي استان و معاونين و مديران ستادي و شهرستانهاي شرکت توزيع برق استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان؛ آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس علاقمندان و مهندس استکی، مهندس محمد مرادی را به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس علاقمندان و مهندس استکی، مهندس محمد مرادی را به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان معرفی نمود. در این آیین مهندس ذبیحی معاون هماهنگی توزیع توانیردر خصوص اهمیت مدیریت مصرف برق گفت: با گرم شدن هوا و آغاز فصل تابستان، نیاز به برق نیز افزایش می‌یابد. امسال، به دلیل پیش‌بینی گرمای بیشتر هوا نسبت به سال‌های گذشته، مدیریت مصرف برق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مهندس ذبیحی در سخنانی با اشاره به تقارن شروع پیک بار با گرمای هوا، گفت: “همراهی و همدلی و مشارکت مردم و شرکت‌های توزیع، به ویژه شرکت توزیع برق استان اصفهان، با توجه به وسعت، تعداد مشترک و صنعتی بودن، شاه کلید عبور از پیک بار امسال خواهد بود.” وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه مدیریت مصرف برق، از جمله رونمایی از پویش ملی “با انرژی” در دو هفته گذشته، اظهار امیدواری کرد که با این پویش، بخشی از مشکلات ناشی از بد مصرفی برطرف گردد. مهندس ذبیحی با تاکید بر اینکه هدف از مدیریت مصرف، کاهش سطح رفاه مردم نیست، گفت: “ما باید در زمان مناسب و به شکل صحیح از برق استفاده کنیم تا به صنعت برق در ارائه خدمات بهتر به مردم کمک کنیم.