با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام

آیین تجلیل از مدیران مدارس موفق در مدیریت مصرف برق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام امروز با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان و جمعی از مدیران مدارس و آموزشگاه های استان همایش تجلیل از مدیران مدارس موفق در رعایت الگوهای مصرف بهینه برق برگزار شد.
به گزارش برقاب،  روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام امروز با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان و جمعی از مدیران مدارس و آموزشگاه های استان همایش تجلیل از مدیران مدارس موفق در رعایت الگوهای مصرف بهینه برق برگزار شد.
در این آیین ولی الله ناصری با اشاره به نقش مهم و تأثیرگذار نهاد آموزشی در اشاعه فرهنگ مصرف بهینه انرژی برق گفت: بعد از خانواده نهاد آموزشی مهم ترین نهاد اجتماعی کردن افراد در جامعه است. این در حالی است که خوشبختانه آموزش و پرورش در نظام اسلامی توانسته به عنوان پایگاه امن برای دانش آموزان و اولیا ضریب نفوذ بالایی در نهادینه کردن مسال و رفتارهای اجتماعی را به خود اختصاص دهد.
ناصری ادامه داد: سهم آموزش و پرورش در مدیریت مصرف برق به حدی کلیدی است که صنعت برق کشور اقدام به برگزاری یک پویش اختصاصی به نام همراه با انرژی برای دانش آموزان و اهالی شریف این نهاد انقلابی کرده و امید داریم که قسم عمده ای از دانش آموزان ایلامی در این پویش شرکت کنند.
وی در پایان اظهار داشت: به ازای کاهش هر کیلووات تا سقف ۲۰۰۰ تومان پاداش به مشترک تعلق می‌گیرد و از سویی با کاهش مصرف برق نیز شانس حضور در گردونه جوایز همراه با انرژی بیشتر می شود.
لازم به ذکر است در پایان از جمعی از مدیران آموزش و پرورش و مدارس همکار در طرح کاهش مصرف برق تقدیر به عمل آمد.