آیین افتتاح ساختمان مدیریت توزیع برق شهرستان جویم

آیین افتتاح ساختمان مدیریت توزیع برق شهرستان جویم و ارتقاء دفتر اتفاقات برق دهکویه به اداره برگزار شد

به گزارش برقاب،.آیین افتتاح با حضورمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، فرماندار ویژه لارستان، جمعی از مسئولان شهرستان و کارکنان مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان جویم و دهکویه آیین افتتاح و بهره برداری از ساختمان مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان جویم و ارتقاء دفتر اتفاقات برق دهکویه به اداره توزیع نیروی برق برگزار شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در این مراسم گفت: شهرستان جویم با وسعتی معادل ۱۸۷۴کیلومتر مربع و جمعیت ۲۸هزار نفری به مرکزیت شهر جویم از شهرستان های مهم استان فارس قلمداد می شود.حمیدرضا کریمی فرد ادامه داد: مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان جویم دارای ۱۰۴۴۵ مشترک و ۴١٧ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ١۴٠ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی و همچنین ٨٢١ دستگاه پست توزیع است که ٧ نفر پرسنل نیز به صورت مستمر در حال خدمت رسانی به مشترکان این حوزه می باشند. این مقام مسئول بیان نمود: مراحل بازسازی ساختمان مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان جویم از آبان ماه سال جاری آغاز و طی سه ماه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انجام پذیرفت.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس یادآور شد: مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان جویم، دارای ۸۳۱۸ مشترک خانگی، ۳۶۱مشترک عمومی، ۶۱۰ مشترک کشاورزی، ٣٩ مشترک صنعتی و ۱۱۱۷سایر مصارف می باشد. کریمی فرد گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی، افزایش مشترکان و گسترش شبکه جدید توزیع نیروی برق در این منطقه، بهسازی ساختمان مدیریت برق برای ارائه خدمات مطلوبتر به مردم شریف این منطقه امری ضروری بود که خوشبختانه امروز شاهد افتتاح آن می باشیم.
وی افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس به سبب شرایط آب وهوایی، پیوستگی مناطق شهری و روستایی و پراکندگی مشترکان، مسئولیت خطیری در راستای تامین برق مطمئن و پایدار و همچنین نگهداری و تعمیر شبکه های برق داراست که این وظیفه مهم با تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم این شرکت به صورت مستمر در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، در مراسم ارتقاء دفتر اتفاقات برق دهکویه به اداره توزیع نیروی برق بیان داشت: شهر دهکویه و روستاهای تابعه شامل ۴۷۰۰ مشترک برق می‌باشد که امر برق رسانی به این تعداد مشترک از طریق ۱۴۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۷۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی و همچنین ۵۴ دستگاه پست توزیع انجام می‌گیرد که با توجه به وسعت منطقه و همت خیرین دفتر اتفاقات به اداره توزیع نیروی برق ارتقا پیدا کرد.
کریمی فرد در خاتمه ابراز امیدواری کرد: بتوانیم رسالت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس درتامین برق پایدار و مطمئن برای مشترکان در اقصی نقاط استان پهناور فارس را به نحو احسن انجام دهیم.