در پی هشدار هواشناسی صورت گرفت

آماده باش تیم‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به هشدار سطح قرمز و نارنجی هواشناسی مبنی بر ورود سامانه‌ بارشی در این استان، جهت مقابله با حوادث احتمالی، تمامی پرسنل عملیاتی و امدادی این شرکت در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

آماده باش تیم‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان

به گزارش برقاب، پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ “محمد رئیسی” با بیان اینکه تجهیزات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: به دنبال این هشدار صادر شده کلیه مرخصی‌های پرسنل لغو در آماده باش تیم‌های عملیاتی هستند.
وی با بیان اینکه لزوم همکاری و صبوری شهروندان در شرایط بحرانی بسیار مهم است، افزود: شهروندان گرامی در صورت بروز هر گونه خاموشی و خسارت ناشی به شبکه برق مراتب را از طریق سامانه ۱۲۱ مرکز اتفاقات این شرکت اعلام نمایند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طغیان رودخانه‌های فصلی و نبود راه دسترسی از جمله چالش‌های پرسنل عملیاتی این شرکت در شرایط بحرانی است، ادامه داد: همکاران این شرکت به محض دریافت اطلاعات در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع خاموشی اقدام خواهند کرد.
وی اظهار داشت: با توجه به این شرایط جوی، شهروندان در صورت امکان از تردد غیر ‌ضروری پرهیز کنند، همچنین افراد از مجاورت تیرهای برق، کابل‌های فشار قوی، وسایل هادی برق و تجمع در محدوده و محل وقوع حوادث احتمالی دوری کنند.