آماده باش اکیپ اتفاقاتی و امدادی آبفا

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، حمیدرضا کرم وند مدیرعامل این شرکت در جمع خبرنگاران درخصوص آمادگی شرکت برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی ها و شرایط فصل سال در شش ماهه دوم خبر داد. وی ادامه داد که با توجه به تجربیات مناسبی که در جریان حوادث […]

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، حمیدرضا کرم وند مدیرعامل این شرکت در جمع خبرنگاران درخصوص آمادگی شرکت برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی ها و شرایط فصل سال در شش ماهه دوم خبر داد.

وی ادامه داد که با توجه به تجربیات مناسبی که در جریان حوادث سالهای گذشته بویژه سیل 98 کسب کرده ایم تمهیدات لازم را برای شرایط بحرانی درنظر گرفته و تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز فراهم شده است.

کرم وند در این خصوص ادامه داد: به همین منظور و با توجه به این که خدمات این شرکت به صورت بی وقفه و شبانه روزی می باشدو در راستای افزایش رضایتمندی مردم  می باشد،برای شرایط خاص شش ماهه دوم سال بیش از یکصد اکیپ اتفاقاتی و امدادی به همراه پیمانکاران شرکت با تمام امکانات و تجهیزات لازم در آماده باش قرار دارند تا درصورت وقوع حادثه در زمان کوتاه رفع حادثه نمایند.

حمیدرضا کرم ونددرخصوص تجهیزات تهیه شده توضیح داد که این شرکت امکانات متناسب با خدمات شرکت از جمله خرید 13 دستگاه کامیونت تانکر،دستگاههای دیزل ژنراتور ،نصب دزدگیر در اماکن و تاسیسات ،تعویض 800 باب دریچه چدنی و تبدیل به فایبرگلاس،خرید پمپ های SP،یک دستگاه کامیونت امداد و یک دستگاه بسته بندی آب لیوانی از جمله مهمترین تجهیزات خریداری شده شرکت می باشند که درهفته پدافند غیرعامل رونمایی خواهد شد.

وی در پایان از هم استانیها درخواست نمود که وقوع هرگونه حادثه در بخش آب و فاضلاب را به سامانه 122 این شرکت اطلاع تا در زمان کوتاه مشکل رفع شود.

لازم به ذکر است که تعداد مشترکین آب در سطح استان 560 هزار مشترک و تعداد مشترکین فاضلاب 260 هزار مشترک می باشد.