آماده‌باش تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو در مناطق زلزله‌زده چهارمحال و بختیاری و خوزستان

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو، وضعیت شبکه‌های آب و برق در دو استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان را پایدار اعلام کرد و گفت: تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو از لحظه وقوع حادثه در مناطق زلزله‌زده در این دو استان در حالت آماده‌باش هستند. به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “سید اعتضاد مقیمی” با اشاره […]

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو، وضعیت شبکه‌های آب و برق در دو استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان را پایدار اعلام کرد و گفت: تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو از لحظه وقوع حادثه در مناطق زلزله‌زده در این دو استان در حالت آماده‌باش هستند.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “سید اعتضاد مقیمی” با اشاره به زلزله‌ای به قدرت 5.7 ریشتری ساعت 06:09 در چلگرد چهارمحال بختیاری و قلعه‌خواجه در اندیکای استان خوزستان، اظهار کرد: طبق گزارش دریافتی، این زلزله که در چلگرد منجر به قطع فیدر فشار متوسط شده، با وصل فیدر شبکه برق‌دار شده است، همچنین در استان خوزستان نیز با توجه به گزارش‌ها مشکل قطعی نداشته‌ایم.
وی اضافه کرد: نزدیک‌ترین سد در حوزه منابع آب، کارون ۴ است که ناشی از زلزله، مشکلی ایجاد نشده و ابزار دقیق آن نیز در دست بررسی است که متعاقبا نتیجه گزارش خواهد شد.
مقیمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تیم‌های عملیاتی وزارت نیرو در منطقه در حالت آماده‌باش هستند.