آغاز پویش جهادی تعویض شبکه های فرسوده در گیلان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، پویش جهادی جایگزینی شبکه های فرسوده در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان آغاز شد. مرحله اول پویش جهادی جایگزینی ۹ کیلومتر سیمهای فرسوده برق در منطقه کم برخوردار حمیدیان با حضور ۳۰ اکیپ از کارکنان امورهای اجرایی رشت و سایر شهرستان های استان در […]

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، پویش جهادی جایگزینی شبکه های فرسوده در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان آغاز شد.
مرحله اول پویش جهادی جایگزینی ۹ کیلومتر سیمهای فرسوده برق در منطقه کم برخوردار حمیدیان با حضور ۳۰ اکیپ از کارکنان امورهای اجرایی رشت و سایر شهرستان های استان در قالب ۳۶۰ نفرساعت کار اجرایی طی یک نیمروز کاری به اجرا درآمد .
شنبه ۴ تیر امسال پویش جهادی جایگزینی سیمهای مسی فرسوده با کابلهای خودنگهدار با حضور دکتر جبار کوچکی نژاد، دکتر محمدرضا احمدی و سردار سیدعلی آقازاده نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ، مهندس علی فتح اللهی فرماندار این شهرستان و دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در منطقه حمیدیان رشت آغاز شد.
نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان ضمن رضایت از اجرای این پویش اظهار امیدواری کردند که با تامین اعتبار برای تمامی شبکه های فرسوده رشت این طرح اجرایی شود.
درحاشیه اجرای این طرح محمد اسماعیل هنرمند ضمن اشاره به آسیب شدید شبکه های برق استان بر اثر بارش برف سنگین در سال ۹۸ اظهار داشت : در راستای اجرای این پویش مقرر شد امروز ۴ تیر ۹۹ در منطقه کم برخوردار حمیدیان ۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف سیمی فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شود، زیرا کابل های خودنگهدار پایداری بسیار زیادی دارد و علاوه بر مقاومت بالا در برابر بحران های طبیعی، مشکل ضعف برق را نیز در تابستان برطرف می کند و درنهایت رضایت مردم این منطقه را به دنبال خواهد داشت .
هنرمند خاطرنشان کرد: مرحله اول این پویش در منطقه حمیدیان با حضور ۳۰ اکیپ اجرایی تماما از کارکنان امورهای اجرایی رشت و سایر شهرستان های استان در قالب ۳۶۰ نفرساعت کار اجرایی طی یک نیمروز کاری به اجراء درآمد .
وی افزود : طی هماهنگی با استانداری گیلان و نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی مقرر شده است در ادامه اجرای پویش و با ورود ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار، تمامی نقاط آسیب دیده شبکه های برق شهرستان رشت کاملا بازسازی و اصلاح شود .
این مسوول گفت: با تحقق وعده ها در خصوص تامین اعتبار برای خرید و احداث ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار مطرح شده ، بخش بسیار زیادی از مشکلات شبکه های برق فشار ضعیف شهرستان رشت رفع خواهد شد و نتایج آن در فصول گرم و سرد سال برای تمامی شهروندان ملموس و قابل مشاهده خواهد بود.
شایان ذکر است مرحله اول این پویش در منطقه حمیدیان با هماهنگی مهندس سیروس هدایتی نژاد مدیر توزیع برق شهرستان رشت و همکاری مهندس داود جهانبین مدیر امور توزیع برق ۴ رشت اجرایی شد.
پویش جایگزینی سیم های مسی فرسوده با کابل های خودنگهدار برای اولین بار در شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با هماهنگی مدیرعامل این شرکت تدوین و اجرایی شده است و هدف از آن بازسازی شبکه های فشار ضعیف سیمی و فرسوده استان است.