آغاز مسابقات فوتسال وزارت نیرو به میزبانی آبفای خراسان رضوی 

چهاردهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال وزارت نیرو گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی آبفای خراسان رضوی و با حضور دبیر شورای ورزشی وزارت نیرو و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در مشهدآغاز شد.

 

به گزارش برقآب، در این مسابقات که از ۲۲لغایت ۲۸ دی ماه جاری در سه سالن مجهز شهر مشهد دنبال می شود ۴۹ تیم به رقابت می پردازند.
دبیر شورای ورزشی وزارت نیرو و مسئول هماهنگی مسابقات صنعت آب و برق کشور در مراسم آغاز بازی ها با تقدیر از میزبانی شایسته آبفا خراسان رضوی گفت: وزارت نیرو بیش از ۲۵ برنامه کشوری در طول یک سال اجرا کرده است وهیچ وزارتخانه ای به فعالی وزارت نیرو در موضوع ورزش وارد نشده است.
“مالک حسین زاده”هدف از برگزاری این برنامه ها را توسعه ورزش همگانی دانست و افزود: همه کسانی که در این مسابقات شرکت می کنند مهندسین ، متخصصان و کارشناسان وزارت نیرو هستند.
وی تصریح کرد: با توجه به امکانات آبفا خراسان رضوی و پتانسیل های ورزشی خوب استان ، به این اتفاق نظر رسیدیم که مسابقات ورزشی آزاد به شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی محول شود.
وی با اشاره به تاثیرگذاری این قبیل برنامه ها در تقویت روحیه کارمندان افزود: ورزش تنها مقوله بدون مرز است که نوع گویش و لهجه در آن دخل و تصرف ندارد و در حال حاضر ورزشکاران شرکت کننده در این دوره با گویش ها و فرهنگ های مختلف در کنار هم قرار گرفته اند و رفاقت، صمیمیت و گذشت بین تمام تیم ها و افراد حکمفرما است.
مسئول هماهنگی مسابقات سراسری وزارت نیرو خاطر نشان کرد: مهم کسب نتیجه نیست و تمام تیم هایی که آمدند قهرمان هستند زیرا در خط مقدم ارائه خدمات قرار دارند و به مردم خدمت رسانی می‌کنند.
“حسین زاده” با مقایسه یک فرد ورزشی با غیر ورزشی ادامه داد: فرد غیر ورزشی بی حال، سست، بی انگیزه است و پویایی لازم را برای جواب دهی به ارباب رجوع ندارد لذا هدف ما ایجاد پویایی در همکاران اعم از آقایان و بانوان است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی هم ضمن عرض خیر مقدم به تیم های شرکت کننده افزود: برای شرکت آبفا خراسان رضوی میزبانی از شما ورزشکاران افتخار بزرگی است و بزرگترین رویداد ورزشی وزارت نیرو با حضور شما ورزشکاران عزیز رقم خورده است.
“حسین امامی”گفت: امیدوارم میزبانی شایسته برای شما عزیزان در جوار حضرت رضا(ع) باشیم و در مدت زمان حضور خود در مشهد با حالی خوب روزها را سپری کنید.
وی خطاب به ورزشکاران اظهار داشت: با خاطره ای خوش از حضور در مشهد به شهرهای خود بازگردید.