آغاز عملیات اجرایی خط انتقال پروژه آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعب بوشهر

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهرعبد الحمید حمزه‌پور درخصوص اجرای این پروژه گفت : خط انتقال آب پروژه آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعب بوشهر جهت انتقال آب از محل این آبشیرین کن به طول ۵.۵ کیلومترو با اعتبار ۲۳۰ میلیارد ریال وقطرلوله ۶۳۰ میلیمتر از محل سایت آب‌شیرین‌کن چهارم […]

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهرعبد الحمید حمزه‌پور درخصوص اجرای این پروژه گفت : خط انتقال آب پروژه آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعب بوشهر جهت انتقال آب از محل این آبشیرین کن به طول ۵.۵ کیلومترو با اعتبار ۲۳۰ میلیارد ریال وقطرلوله ۶۳۰ میلیمتر از محل سایت آب‌شیرین‌کن چهارم بوشهر تا تأسیسات آبرسانی شهید ماهینی می باشد که مدت زمان اجرای آن ۵ ماه می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به پروژه آب‌شیرین‌کن چهارم بوشهر به ظرفیت ۱۷ هزار مترمکعب در شبانه‌روز پرداخت و بیان کرد: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری ۲۴۳۰ میلیارد ریال در ساحل بوشهر در حال اجرا است.

حمزه‌پور، پیشرفت فیزیکی این پروژه را بیش از ۴۰ درصد دانست و افزود: فاز نخست این پروژه به ظرفیت ۷ هزار مترمکعب امسال وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

وی ضمن تبریک عید سعید فطر و با تأکید بر مدیریت مصرف آب اظهار داشت: تنها راه گذر از فصل تابستان، همکاری همه جانبه مشترکان آب در مدیریت مصرف است.

وی با قدردانی از همکاری مردم در صرفه‌جویی آب گفت: در راستای جبران کمبود آب آشامیدنی طرح‌های مختلف آبرسانی در نقاط شهری و روستایی در حال اجرا است که فاز نخست این پروژه‌ها در سالجاری وارد مدار تولید می‌شود.