آغاز عملیات اجرایی احداث پست فوق توزیع شهرک صنعتی فیروزکوه

باحضور مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران، فرماندار شهرستان فیروزکوه و هیات همراه، با رعایت  شیوه نامه‌های بهداشتی، عملیات اجرایی احداث پست دائم  فوق‌توزیع شهرک صنعتی فیروز کوه در استان البرز با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال آغاز شد. به گزارش شرکت برق منطقه‌ای تهران؛ مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت در آغاز عملیات اجرایی […]

باحضور مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران، فرماندار شهرستان فیروزکوه و هیات همراه، با رعایت  شیوه نامه‌های بهداشتی، عملیات اجرایی احداث پست دائم  فوق‌توزیع شهرک صنعتی فیروز کوه در استان البرز با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش شرکت برق منطقه‌ای تهران؛ مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت در آغاز عملیات اجرایی این پروژه با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ و اهمیت موضوع اشتغال و تولید اظهار داشت: با اجرای  پروژه پست فوق‌توزیع شهرک صنعتی فیروزکوه علاوه بر تامین برق مطمئن و پایدار این شهرک، باعث ایجاد اشتغال و تولید بیشتر در منطقه خواهد شد.

وی افزود : این پست برق تا ۱۵۰ مگاولت آمپر امکان افزایش ظرفیت را دارد که در فاز اول آن،  ۳۰ مگاولت آمپر به بهره برداری خواهد رسید.

شایان ذکر است در این مراسم معاون طرح و توسعه ، قائم مقام این معاونت ، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه و جمعی از مجریان ، مدیران و کارشناسان شرکت نیز حضور داشتند.