آبفای سمنان رتبه برتر در توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سال 1398 را کسب نمود

با اعلام گزارش ستاد اقامه نماز استان و بر اساس ارزیابی انجام شده از سوی هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان ، شرکت آب و فاضلاب استان سمنان با کسب رتبه تقدیر ویژه در بخش برنامه های اقامه نماز در سال 1398 گردید. به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان ، محمد رضا […]

با اعلام گزارش ستاد اقامه نماز استان و بر اساس ارزیابی انجام شده از سوی هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان ، شرکت آب و فاضلاب استان سمنان با کسب رتبه تقدیر ویژه در بخش برنامه های اقامه نماز در سال 1398 گردید.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان سمنان ، محمد رضا محسنی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت با بیان این خبر افزود: موفقیت های حاصله در چند سال اخیر حاصل تلاش و کوشش مستمر همکاران ،  در برپایی برنامه های نماز در سطح شرکت اعم از ستادی مرکزی و واحد های تحت پوشش دانست و اظهار امیدواری نمود که بتوانیم وظیفه خود را در امر اقامه نماز به تمام و کمال ادا نمائیم تا ان شاء ا…. مورد رضایت باریتعالی قرار گیرد.

محسنی یادآور شد: بر اساس ارزیابی انجام شده توسط هیات ارزیابی نماز شرکت در سال 98  امور آبفای شهرستان دامغان موفق به کسب مقام برتر در حوزه اجرای برنامه های اقامه نماز در سطح استان شد.