آبشار میلاش

در میان جنگل‌های اشکلورات و در نقطه‌ای دور از شهرها آبشاری مرتفع واقع شده که همیشه جاری است و جزو مناطق بکر شمال در گیلان محسوب می‌شود. راهی که باید تا رسیدن به آبشار میلاش طی شود کمی دشوار اما با صفا است. از رحیم‌آباد رودسر وارد جاده زیاز شوید و همین مسیر را تا […]

در میان جنگل‌های اشکلورات و در نقطه‌ای دور از شهرها آبشاری مرتفع واقع شده که همیشه جاری است و جزو مناطق بکر شمال در گیلان محسوب می‌شود.

راهی که باید تا رسیدن به آبشار میلاش طی شود کمی دشوار اما با صفا است. از رحیم‌آباد رودسر وارد جاده زیاز شوید و همین مسیر را تا رسیدن به روستای میلاش ادامه دهید. از روستای میلاش تا خود آبشار مسیری حدود نیم ساعته را باید پیاده طی کنید.

آبشار در میان جنگل انبوه است و به واسطه پخش شدن آب آبشار در فضای اطراف، هوای آن خیلی خنک و مرطوب است.

آبشار میلاش یکی از زیباترین آبشارهای شمال کشور در روستای میلاش در منطقه بکر و بسیار زیبای اشکورات است .از روستای میلاش تا آبشار حدود ۲۰دقیقه پیاده روی است که مسیر بسیار رویایی است .شاید این منطقه تنها جایی باشد که این روزها بشود صدای طبیعت را شنید .مسیر از بین باغ های فندق و دشتهای گل گاو زبان و تماشای قله زیبای سماموس بسیار لذتبخش است .نزدیکترین محل اقامت به این آبشار اقامتگاه بومگردی میلاش و خانه های روستایی میلاش است .نزدیکترین سوپرمارکت حدود ۲۰دقیقه فاصله دارد و در نزدیکی آبشار چشمه آب هم هست .نزدیکترین رستوران قزلسرای سفید آب در روستای سفید آب و رستوران وفا در روستای نیلو است که کیفیت خوبی دارند.
آدرس دقیق آبشار: استان گیلان، شهرستان رودسر، بخش رحیم آباد، بالاتر از سفید آب، 5 کیلومتر بعد از پردیس گردشگری همت، روستای میلاش

 

گشتول - آبشار میلاش عکس از لحظه های خوشِ مهمانان پردیسِ همت - ویرگول آبشار میلاش | تیشینه همسفر باهوش شما