آبرسانی به ۵۰ روستای استان زنجان در نیمه نخست سال جاری

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در ۶ ماهه اول سال جاری ۵۰ روستا در استان زنجان آبرسانی می شود. علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: علاوه بر این، هم اکنون کار آبرسانی به ۴۸ روستا در استان زنجان تکمیل و آماده بهره برداری می باشد. وی افزود: بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در ۶ ماهه اول سال جاری ۵۰ روستا در استان زنجان آبرسانی می شود.

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: علاوه بر این، هم اکنون کار آبرسانی به ۴۸ روستا در استان زنجان تکمیل و آماده بهره برداری می باشد.

وی افزود: بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهر زرین آباد و تصفیه خانه فاضلاب روستای نصیرآباد از توابع شهرستان خرمدره از جمله طرح های آماده بهره برداری در استان زنجان می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با توجه به شرایط اقلیمی استان، برنامه های آبرسانی در بازه های زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین و بازنگری طرح ها با توجه به آخرین تغییرات اقلیمی در قالب سناریویی واحد انجام شده است.

جزء قاسمی بیان داشت: شرکت آب و فاضلاب تمام ظرفیت های موجود برای مدیریت تقاضا در استان را به کار گرفته است که با همراهی و مدیریت مصرف از سوی مردم این تلاش ها به ثمر خواهد رسید.

وی با تاکید بر ضرورت بسیج همگانی برای عبور از تابستان سخت پیش رو گفت: تا کنون بسیج سازندگی و بنیاد علوی برای کاستن از مشکلات و کمک به محرومیت زدایی از چهره روستاها به شرکت آبفای استان زنجان قول مساعدت داده اند.