آبرسانی به مناطق جنوب شرق استان خوزستان

معاونت بهره برداری شرکت آب جنوب شرق از رفع مشکل آبرسانی کلیه مناطق شهرهای جنوب شرق استان در پی اختلال و قطعی برق در این مناطق خبر داد. به گزارش شبکه خبری سازمان آب  و برق خوزستان سید بهرام یوسف پور گفت:  در پی وزش باد، رعد برق و طوفان شدید طی روزهای گذشته در […]

معاونت بهره برداری شرکت آب جنوب شرق از رفع مشکل آبرسانی کلیه مناطق شهرهای جنوب شرق استان در پی اختلال و قطعی برق در این مناطق خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب  و برق خوزستان سید بهرام یوسف پور گفت:  در پی وزش باد، رعد برق و طوفان شدید طی روزهای گذشته در شهرستان ماهشهر و بندر امام خمینی و به علت  سقوط تعدادی از پایه های بتنی انتقال برق عملیات آبرسانی چند ساعت با اختلال روبرو شد.

وی افزود: بلافاصله پس از این اتفاق نیروهای عملیاتی و تعمیراتی شرکت آب جنوب شرق در محل حاضر و توانستند پس از  ۱۴ ساعت تلاش بی وقفه  نسبت به تعویض پایه های برق و راه اندازی خطوط برق اقدام کنند.

معاونت بهره برداری شرکت آب جنوب شرق ضمن عذر خواهی از کلیه  مشترکین این شرکت اعلام کرد در حال حاضر مشکل  آبرسانی کلیه مناطق و  شهرهای  جنوب  شرق استان رفع شده و درحال حاضر آبرسانی با تمام توان به مناطق تحت پوشش در حال انجام است.

شایان ذکر است طی ١۴ ساعت قطعی برق انتقال آب با حداقل ظرفیت توسط دیزل ژنراتور تامین شد.