اخبار

تعویض شیر فشار شکن ۱۶ اینچ خیابان حافظ

در راستای بهینه سازی شیرخط های شبکه توزیع و طی برنامه زمانبندی شده برای شیرهای قطر سنگین سال ۹۷ شیرخط ۱۶ اینچ خیایان حافظ تقاطع نوفل لوشاتو طی هماهنگی با مدیران ناحیه و دفتر نظارت بر بهره برداری آب و همچنین معاونت محترم بهره برداری با تهیه شناسنامه پروژه، توسط کارشناسان ناحیه بهارستان در دستور کار قرار گرفت.

پرداخت خسارت ناشی از برق مشترکین خانگی و تجاری در استان مرکزی

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: خسارت ناشی از برق  مشترکین خانگی و تجاری استان پرداخت می شود.

مهندس محمد اله داد افزود: بنابرقرارداد منعقده فی مابین شرکت توانیر و شرکت بیمه دی، کلیه مشترکین برق تعرفه خانگی و تجاری در برابر خسارت های مالی و جانی اعم از فوت، نقص عضو و جبران هزینه های پزشکی ناشی از حوادث برق در عرصه و عیان محل انشعاب برق تحت پوشش بیمه می باشند.

انتخاب شرکت آب منطقه ای اردبیل به عنوان سازمان برتر در حوزه خدمات الکترونیکی و تحول دیجیتالی در نظام اداری

شرکت آب منطقه ای اردبیل به عنوان سازمان برتر در حوزه خدمات الکترونیکی و تحول دیجیتالی در نظام اداری برگزیده شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل، با اعلام معاونت پشتیبانی و تحول اداری ریاست جمهوری شرکت آب منطقه ای اردبیل به عنوان سازمان برتر در حوزه خدمات الکترونیکی و تحول دیجیتالی در نظام اداری برگزیده شد.

مهندس کامران خرم به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای کردستان منصوب شد

طی حکمی از سوی مهندس حاج رسولی ها، مهندس کامران خرم به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای کردستان منصوب شد

مراسم معارفه مهندس کامران خرم مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای کردستان و تکریم مهندس شانظری مدیر عامل سابق روز پنجشنبه 26مهرماه با حضور مهندس محمد حاج رسولی ها مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران ، دکتر سید سعید حسینی مدیر کل دفتر هیات مدیره و مدیر عامل و جمعی از مقامات استانی در سنندج برگزار شد  

انتصاب مدیران جدید امور آب و فاضلاب شهرستان های خنداب و فراهان

      طی احکامی جداگانه از سوی مهندس خلیلی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، محمد کاکایی شمس منفرد به عنوان مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خنداب و مبین صحاف کاشانی به عنوان مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان منصوب شدند.

بازدید نماینده ماسال در مجلس شورای اسلامی از طرح های آبرسانی روستایی این شهرستان

نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان و فرماندار ماسال از طرح های آبرسانی روستایی این شهرستان بازدید کردند. 
در این بازدید میدانی، عملیات اجرایی چندین طرح تقویت فشار آب آشامیدنی در روستاهای خودبَچر، دوله ملال، خانقاهبر، اسطلخ زیر و گرم خونی مورد بررسی قرار گرفت.
هم اکنون شهرستان ماسال دارای بیش از 8 هزار مشترک روستایی آب شرب است. 

بازديد معاون استاندار و فرماندار شهرستان ويژه مراغه و مديركل پدافند غيرعامل استان از تصفيه خانه فاضلاب مراغه

بازديد معاون استاندار و فرماندار شهرستان ويژه مراغه و مديركل پدافند غيرعامل استان از تصفيه خانه فاضلاب مراغه

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب مراغه  ،"مهندس شکری ” معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه  به همراه جناب آقای مهندس کریمی مدیر کل محترم پدافند غیر عامل استان و هئیت همراه  در روز چهارشنبه مورخه 18 مهر ماه سال جاري  از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان ویژه مراغه  بازدید نمودند .

سازگاری با شرایط کم آبی، جایگزین مقابله با خشکسالی شود

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بر توجه به رویکرد سازگاری با شرایط کم آبی و جایگزینی آن با رویکرد مقابله با خشکسالی تاکید کرد.

آزمون استخدامی وزارت نیرو برگزار می‌شود

استخدام 1565 نفر از طریق آزمون سراسری

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از برگزاری آزمون استخدامی سراسری این وزارتخانه در روز پنج‌شنبه 26 مهرماه خبر داد.

بازديد از امور برق شهرستان بن در چهارمحال وبختياري

بازديد مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان چهارمحال وبختياري از امور برق شهرستان بن

 

انعقاد تفاهم نامه همياران انرژي با آموزش و پرورش كرمان

تفاهم نامه همكاري مشترك بين شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان و اداره آموزش و پرورش استان در راستاي نهادينه سازي فرهنگ مديريت مصرف انرژي منعقد شد.

 

تاكيد بر استفاده بهينه از همه امكانات صنعت برق در شرايط جنگ اقتصادي

مديرعامل توانير در بازديد از معاونت هماهنگي انتقال، ضرورت استفاده بهينه از امكانات و داراييهاي صنعت برق در شرايط جنگ اقتصادي را دو چندان توصيف كرد و با تأكيد بر اولويت پيك 98 در برنامه هاي صنعت برق، پاسخگويي سريع و استفاده از سازوكارهاي پيشگيري و آمادگي در بخش بهره برداري شبكه برق كشور را حايز اهميت دانست.

 

لزوم برخورداری از تکنولوژی روز در حوزه های حقوقی و مستند سازی و استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس درراستای رفع مشکلات حوزه وزارت نیرو

معاون حقوقی وزارت نیرو : برخورداری از تکنولوژی روز در حوزه های حقوقی و مستند سازی در استانها مورد توجه قرار گیرد

بیست و پنجمین جلسه شورای هماهنگی امور حقوقی وزارت نیرو با حضور معاون حقوقی ، امور مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو در سالن اجتماعات آب منطقه ای گیلان برگزار شد .  

 

راهکارهای مدیریت بهینه مصرف برق در محیط اداری

  • در چهل و ششمین قسمت از برنامه رادیوئی پرتو که از صدای مرکز سمنان پخش شد، پیرامون اهمیت و راهکارهای بخش روشنائی در محیط های اداری مطالب آموزشی ارائه شد.

کارشناس مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان سمنان در این برنامه گفت: در ساختمان های اداری بهتراست اتاق جلسات در ضلع جنوبی و دارای پنجره های بزرگ و نورگیر باشد.

وحید تیموری افزود: درطراحی ساختمان اداری در بخشهای شرقی و غربی، این امکان را فراهم می کند تا اتاق های اداری را به گونه ای طراحی نمود که ضلع بزرگ تر در جهت شرق به غرب قرار گیرد و استفاده حداکثری از نور طبیعی در آن فراهم شود.

مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو ، از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان تقدیر کرد .

گفتنی است : در مراسمی باحضور مشاور وزیر نیرو و مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان ، از مدیر عامل و مسئول فرهنگی شرکت توزیع برق استان تجلیل به عمل آمد .

توسعه و به روز رسانی اطلاعات GIS در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس

جلسه آغاز به کار کارشناسان به روز رسانی GIS با حضور کارشناسان منتخب و مهندسین مشاور با هدف تشریح اهداف و برنامه های شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در بخش GIS وهمچنین آگاهی بیشتر کارشناسان در این زمینه، برگزار شد .

معاون مهندسی شرکت در این جلسه گفت:در حال حاضرGIS  به عنوان بستری جهت ذخیره‌سازي، ويرايش، تجزيه و تحليل و به روزرساني اطلاعات مکاني وتوصيفي وهمچنین به عنوان يكي ازتكنولوژي‌هاي اطلاعاتي دردسترس قرار گرفته است که از آن می توان در جهت برنامه‌ریزی، بهره‌برداري و توسعه بهينه
شبکه هاي توزيع برق استفاده کرد.

 جلسه کمیته راهبری  بهداشت ،ایمنی و محیط زیست  در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تشکیل شد 

 اولین جلسه کمیته راهبری  HSE   ( ایمنی ، بهداشت ، محیط زیست ) با حضورمهندس بهادیوند چگینی  مدیر عامل ، معاونین و مدیران درشرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد .

نیروگاه سیکل ترکیبی هریس تا قبل از پیک سال 98 وارد مدار می‌شود

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی از افتتاح نیروگاه 500 مگاواتی هریس تا قبل از پیک سال 98 خبر داد.

حل مشکل آب ظرف ۲۴ ساعت آینده

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به تعمیر خط دوم طرح آبرسانی غدیر گفت: تا ۲۴ ساعت آینده EC آب در آبادان و خرمشهر کمتر از ۲هزار میکروموس بر سانتیمتر خواهد شد و به حالت نرمال می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، مهرداد قنواتی ، با اشاره به بهبود وضعیت کیفی آب شهرهای خرمشهر و آبادان اظهار کرد: بروز شکستگی در خط دوم طرح آبرسانی غدیر باعث شد تا آب شهرستان‌های آبادان و خرمشهر با مشکل مواجه شود.

وی افزود: با تلاش‌های انجام‌گرفته، شکستگی ایجاد شده در خط دوم طرح آبرسانی غدیر، به صورت کامل تعمیر شد و اکنون شرایط آب رو به بهبود است.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آبفای کشور؛ ما باید نگران روند سنتی حاکم بر تفکر صنعت باشیم

نشست معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفای کشور در شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی برگزار شد.

در این نشست که با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی برگزار شد؛ پیرامون مسائل و قوانین نیروی انسانی و همچنین ارائه نظرات و تفکرات جدید صنعت بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

Pages