سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری طی نشستی با حضور فرماندار شهرستان سامان و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان که در فرمانداری شهرستان سامان برگزار گردید قطار یکپارچه سازی امور آب و فاضلاب شهرستانها در سامان به ایستگاه آخر رسید.

فرماندار شهرستان سامان در این جلسه ضمن تشکر از زحمات کارکنان و مسئولین شرکت آب و فاضلاب افزود: توجه به تامین آب بیش از نیاز آماری و استاندارد ها در شهرها و روستاهای شهرستان سامان به واسطه توریست پذیر بودن آنها از جمله در خواستهای مردم است که البته تا کنون با درایت مدیران و زحمات کارکنان زحمتکش آب و فاضلاب به انجام رسیده و به نوبه خود جای تقدیر و تشکر دارد.

دکتر کمال اکبریان با تشکر از راه اندازی آب و فاضلاب در بخش زاینده رود جهت ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مردم شهر هوره روستاهای آن مناطق شد اظهار امید واری کرد با تکمیل طرحهای در دست اجرای آب و فاضلاب مردم بتوانند از مزایای آنها به زودی بهره مند گردند.

دکتر احمدرضا محمدی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره  شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری نیز ضمن تشکر از حمایتهای همه جانبه فرماندار محترم شهرستان سامان با اشاره به یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی که در جهت چابک سازی سیستم و ارائه خدمات بهتر انجام گردیده گفت: با به انجام رسیدن این مهم و استفاده از ظرفیتهای دو شرکت انشالله بتوانیم خدمات بهتری به مردم شریف ارائه دهیم.

در ادامه این جلسه  از آقایان مهندس بهنام باقری و مهندس رامین سامانی مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی شهرستان سامان با اهدای لوح هایی تقدیر و تشکر نمودند و در حکمی آقای مهندس علیداد علیپور را به سمت مدیر جدید آب و فاضلاب شرکت یکپارچه شهرستان سامان منصوب نمودند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد