سایز متن   /

مدیرعامل شرکت توزیع برق سمنان در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گفت: استفاده بهینه از منابع انرژی، از جمله آثار ارتقای فرهنگ عمومی در جامعه محسوب می شود.

سید محمد موسوی زاده به برودت هوا و افزایش مصرف گاز اشاره کرد و افزود: محدودیت های به وجود آمده در تامین سوخت نیروگاه ها که گاز طبیعی می باشد، باعث شده تا از سوی دیسپاچینگ ملی، مدیریت اضطراری بار در استان اعمال گردیده و مدیریت بهینه مصرف انرژی یک ضرورت به شمار می رود.

وی اضافه کرد: موفقیت های حاصله این شرکت در عرصه های فرهنگی و دینی به ویژه نماز، با برنامه ریزی لازم در قالب جلسات شورای فرهنگی و پیگیری و اجرای برنامه ها محقق می گردد که با حرکت برنامه ای و براساس ساختار، برنامه ها به نحوی شایسته و مناسب، برای کارکنان و خانواده های آنان اجرایی می شود.

وی با عنوان این که قریب 11 سال است که این شرکت در عرصه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در ارزیابی دستگاه های اجرایی حائز رتبه شایسته تقدیر ویژه می شود یادآور شد: اجرای کامل تفاهم نامه بـرنامه های نماز در بخش های مدیریتی و تمهیدی، آموزشی و پژوهشی و تبلیغی و ترویجی، یکی از عوامل توفیق در این حوزه است.

موسوی زاده تصریح کرد: تدوین اهداف و برنامه های سال، تشکیل منظم جلسات نماز، نظارت مستمر، تامین اعتبار، تجلیل از فعالان نماز، اجرای دوره های آموزشی و برنامه های متنوع فرهنگی، جشن تکلیف فرزندان همکار، نظرسنجی از کارکنان و تهیه و تنظیم گانت چارت جهت برنامه ریزی فعالیت ها، از دیگر عواملی است که در توفیقات این شرکت در حوزه نماز مثمر ثمر بوده و همچنان استمرار دارد.

گفتنی است: چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان به ریاست آیت ا… شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و اعضای این شورا به صورت وبیناری برگزار و شرکت توزیع برق استان سمنان به عنوان یکی از دستگاه های موفق در زمینه برنامه های فرهنگی، به جلسه مذکور دعوت گردیده و گزارش لازم توسط مدیرعامل این شرکت ارائه شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد